Běsnící spravedlnost přehled

Běsnící spravedlnost
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148663/besnici-spravedlnost-148663.jpg 4 147 147

Za letu do Londýna unese skupina teroristů letadlo s mnoha prominentními osobami na palubě. Akce střídá akci, napětí bere dech. Podaří se našim hrdinům rozetnout uzel brutálního násilí, hrozícího zavléct svět do područí orientálního despotismu? Jedno nečekané odhalení za druhým nás posouvá až k nezapomenutelnému vyvrcholení ve vyprahlých pouštích biblické Galileje. Dvoudílnou filmovou adaptaci vrcholného díla jednoho z nejuznávanějších světových autorů měli nedávno možnost zhlédnout i televizní diváci.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Wild Justice , 1979

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Běsnící spravedlnost. Přihlašte se a napište ho.

PaníLenka
16.08.2022 3 z 5

Přečteno v rámci čtenářské výzvy - kniha od afrického autora. Docela napínavý odpočinkový příběh, takové letní čtení.

babiočka
25.04.2022 5 z 5

Přestože jsem totožnost Kalifa tipovala zhruba už v polovině knihy, můj zájem o dočtení celého příběhu tím neochabl. Opět další autorovo dokonale zpracované téma.

Janča1532
26.03.2022 3 z 5

Do knihy sem se pořádně začetla až od poloviny,pak mě začala bavit,konec byl překvapivý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Běsnící spravedlnost v seznamech

v Právě čtených1x