Bláznivý život na volné noze přehled

Bláznivý život na volné noze
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440959/bmid_blaznivy-zivot-na-volne-noze-wjM-440959.jpg 3 21 21

Brilantně vystavěný příběh o tom, jak se elegantně vypořádat s osudem. Olivie Plachá je autorkou dvou knižních bestsellerů a před rokem stála před zdánlivě lehkým úkolem – napsat třetí, neméně úspěšnou knihu. Kvůli tomu se Olivie se zbrklostí sobě vlastní zbavila prosperujícího zaměstnání a odešla na volnou nohu. Že se přitom zbavila i stálého příjmu, životního řádu, který právě ona tak nutně potřebuje, a nutnosti o sebe pečovat, jí došlo příliš pozdě – právě ve chvíli, kdy se ji rozhodl opustit manžel s mladou krásnou mrchou (jak jinak), která je navíc chytrá! Ovšem inspirace už skoro rok nepřichází, milenec vykazuje menší dospělost než Oliviin jedenáctiletý syn a kamarádka s milostnými problémy umí nabídnout maximálně rameno na vyplakání a lahev vína. Olivii dochází, že se musí něco změnit, nebo se utopí v slzách a alkoholu. A že začít bude muset především u sebe.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bláznivý život na volné noze. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

petrulka
12.08.2024 4 z 5

Koupená pro chvíle v čekárnách, frontách a do MHD, kde se mi několikrát podařilo zaujmout spolučekající nešťastníky záchvaty smíchu. Tohle je ta správná knížka na dovolenou, když si prostě chcete odfrknout a moc nenamáhat hlavu. Nejvíc se mi líbily pasáže s pubertálním synkem :-D

Bell@
23.02.2024 5 z 5

Skvělá knížka od mé oblíbené autorky! Moc dobře se mi četla a měla rychlý spád. Vřele doporučuji! Doufám, že se autorka k tomuto žánru ještě vrátí :)

Souteska
16.05.2023 4 z 5

Zábavná rychlovka! Možná na někoho lehce vulgární, ale mně se tyhle story ze života bez servítek líbí. Na rozdíl od jiných knih mi hlavní hrdinka nepřipadá jako úplná blbka, je to normální ženská, která hledá své místo na slunci a různě jí to drhne, ale s humorem sobě vlastním se s tím vypořádá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bláznivý život na volné noze v seznamech