Zadáno pro Blížence přehled

Zadáno pro Blížence
https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92268/zadano-pro-blizence-92268.jpg 4 585 585

Blíženci (L. Lanczová) série

< 3. díl

Eva je ze svého někdejšího prázdninového instruktora a opravdového kamaráda Dicka zamilovaná až po uši. Tím spíš, že David je na vojně, dělí je víc než tři sta kilometrů a chvil, kdy mohou být spolu, je jako šafránu, např. přísaha, svatba Davidova bratra, opušťák... Eva je studiem obchodní akademie vytížená víc než dost, o volný čas se jí stará věrný ctitel Deri. Vlastně by to nebylo tak zlé, kdyby... Kdyby se všechno a (pořádně!) nezkomplikovalo jedním víkendem, který spolu stráví sami a který nezůstane bez následků. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zadáno pro Blížence. Přihlašte se a napište ho.

1bublina
19.06.2024 5 z 5

Nejlepší díl série. Kdysi dávno jsem tuto trilogii četla jako náctiletá a moc jsem si z ní nepamatovala. Teď jsem si přečetla hezky všechny 3 díly hned po sobě a Eva s Davidem mi budou chybět.
Určitě si znovu přečtu i trilogii s Radkou.

Nermal
14.01.2024 5 z 5

V závěrečném dílu trilogie se mi zdál David moc velký vzorňák. Paní spisovatelka chtěla holky trochu postrašit a přiblížit jim následky neplánovaného otěhotnění. Ale napsané to je pěkně, takže se to určitě mladým čtenářkám líbilo. A mně taky.

čtenářka76
23.10.2023 5 z 5

Tato trilogie byla první kniha od LL, kterou jsem četla v mé pubertě. Od té doby jsem její knížky hltala a mám je dodnes ve své knihovně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zadáno pro Blížence v seznamech

v Právě čtených4x