Kouzlo lišky (2024) | Databáze knih

Kouzlo lišky přehled

Kouzlo lišky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531257/bmid_kouzlo-lisky-65bce256b1434.jpg 4 73 73

Bojovníci z Havaje série

< 6. díl

Ella rozhodně není žádná nudná holka od vedle. Možná vypadá jako křehká žena, ale zdání klame – uvnitř se skrývá silný duch bojem zoceleného vojáka. Ella nejenom že přežila nespočet nebezpečí, ale díky povaze a hlavně nitru pouštní lišky zachránila víc životů, než dokáže spočítat. Vždy je připravena riskovat vlastní krk, aby pomohla lidem v nouzi! Vždy jde do nebezpečí beze strachu tedy pokud se jedná jen o její život. Srdce, to nevystaví pokušení. Nechce. Nemůže Odlet na Maui, kde chce pomoct kamarádům ze speciální jednotky s komplikací v oblasti bezpečnosti, tak bere jako rutinu. Nebo že by se z rutiny stal fatální problém? Vždyť je na Havaji nucena pracovat – a žít – v těsné blízkosti okouzlujícího armádního hrdiny Jakea McBridea Ten chlap rozhodně není jen „sex na jednu noc“, kvůli kterému se její zjizvené srdce chvěje. Je to muž, který je pro ženy jejího druhu naprosto zakázaný! Být až po uši zamilovaný? Ne, to se Jakeovi nestává! Jenže Ellu nějak nemůže vytěsnit z mysli – nebo ze svých snů. A když ho rozmarný osud s tou fascinující kráskou svede znovu dohromady, nemůže popřít přitažlivost, která mezi nimi panuje. Ella ho vábí a okouzluje. Touží osvobodit její ženskou smyslnost a ochutnat všechno, co mu je ochotna nabídnout. Ale Ellu a jeho nové zaměstnavatele v Koa Pointu obklopuje záhada. Jak přesně si může skupina veteránů ze speciální jednotky dovolit žít na exkluzivním přímořském panství? Jaký děsivý nepřítel se blíží k jejich sluncem zalitému kousku ráje? A je v hledáčku nepřítele Jake? Nebo hůř – žena, pro kterou by obětoval všechno?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mediaplex
Originální název:

Lure of the Fox, 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzlo lišky. Přihlašte se a napište ho.


Nové komentáře (11)

Moniska2410
22.01.2025 5 z 5

Tak a máme tu poslední díl. Jsem ráda, že jsem se do série pustila, autorka si udržela mojí pozornost po celou dobu a já se nerada se všemi loučím.

Tentokrát není hlavním měňavcem muž, ale je jím pouštní liška Ella. Vojanda, která je nemilosrdná a drsná.
Přijede na Koa Point, aby pomohla svým přátelům s kterýma sloužila. A potkává tam Jakea, kluka který s nima byl ve válce a nemá ani páru, že nějaký měňavci existují.

Jake k Elle něco cítí a ani on jí není lhostejný, takže kolem sebe pořád krouží. Ale díky úkolu musí spolu spolupracovat, ba co víc, žít. A s Elly se musí stát dáma se vším všudy. No dokážete si představit, když se drsná vojanda v kanadách, přemění na holku v šatech a žabkách. Tady sem se vážně bavila.

Opět skvělá chemie mezi hlavními hrdiny, erotické scény krásně napsané.

Po smaragdu, rubínu, ametystu, safíru a diamantu nám přibyl opál a jak to celé dopadne s kameny osudu, to si budete muset přečíst.

A nesmím zapomenout zmínit roztomilé kotě Keiki, které bylo s námi po celou dobu a vždy stálo po boku tomu, kdo ho potřeboval.

Tento díl to celé krásně uzavřel, i když možná?????

Upřímně se mi nechce vůbec opustit tu kouzelnou Havaj a všechny měňavce s jejich osudovýma láskáma. Určitě se k nim někdy vrátím a vám celou sérii můžu vřele doporučit.

Tweety0207
08.01.2025 3 z 5

Miestami to bolo dobré, miestami číre utrpenie. Príbeh sam o sebe bol dobry. Kniha nieje dlhá, takže dej plynie svižne. Ale tie myšlienkové pochody, ktoré mala Ella. Kôli ním som si niekoľkokrát povedala, či knihu vôbec dočítam.


kniha_je_laska
18.12.2024 4 z 5

Poslední díl s bojovníky, kteří mi přirostli k srdci. Tenhle díl je odlišný od ostatních v tom, že meňavcem je žena.

Ella byla vojanda stejně jako ostatní, ale měla to trochu těžší, jelikož musela dokazovat, že na to má a kvůli tomu se nemohla chovat jako křehotinka. Jednou ona a Jake podlehnou přitažlivosti mezi nimi a stráví spolu noc, během které Ella pozná, že je jejím osudovým druhem, což ji dost vyděsí, jelikož v některých záležitostech měňavců to má jiné oproti ostatním. Jake nemá nejmenší tušení o tomto světě, ale nemůže na Ellu zapomenout, jenže se snaží držet jejich dohody, že jejich první společně strávená noc bude i jejich poslední, takže se smiřuje s tím, že ji už neuvidí. Ale osud má jiné plány, když se nečekaně potkají na Koa Pointu, jelikož je ostatní požádali o pomoc s dohlížením na oblast, zatímco někteří pátrají po prapůvodním kameni, o jehož existenci donedávna ani nevěděli. A to ještě netuší, co dalšího se blíží....

Tihle dva byli boží. Ella se mi líbila, byla drsná, neohrožená, ale často to musela dokazovat svému okolí. Kluci ji brali pomalu jako kluka, ale Jake nikoliv. Věděl, že je skvělá vojačka, ale zároveň v ní viděl ženu. Ženu, ke které ho to neuvěřitelně táhne. Bylo mi ho lehce líto ve chvílích, kdy vnímal spodní proudy, či vtipy, kterým ale nemohl porozumět, protože nevěděl o meňavcích. Vývoj jejich vztahu jsem si užila. Pobavily mě dohazovačské triky některých.

Trochu mě překvapilo, že tu autorka neuzavřela jednu linku, jak jsem si myslela, že udělá. Působí to díky tomu trochu neuzavřeně, nebo jestli si nechává nějaká zadní vrátka? Nevím, uvidíme. Každopádně, kdo máte rád tuhle partu, tak tenhle díl by vás neměl minout. Je mi líto, že se s nimi musím rozloučit, protože to byla skvělá oddechová fantasy série

všechny komentáře

Související novinky (1)

Hodinářův trik, Zabít královnu a další knižní novinky (31. týden)

28.07.2024


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Kouzlo lišky v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených98x
ve Čtenářské výzvě1x
v Doporučených5x
v Mé knihovně128x
v Chystám se číst46x
v dalších seznamech5x

Autorovy další knížky

Anna Lowe
americká
2023  77%Vábení draka
2023  83%Toužení vlka
2023  84%Okouzlení medvěda
2024  86%Kouzlo lišky
2024  87%Láska draka