Počítání mrtvých přehled

Počítání mrtvých
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15020/pocitani-mrtvych-15020.jpg 4 104 104

Boldt / Matthews série

Dramatický thriller z lékařského prostředí se odehrává v současnosti v Seattlu. Policejní psycholožka Daphne narazí při své vedlejší práci sociální pracovnice na podezření, že kdosi využívá lidi z ulice k nelegálnímu odběru orgánů na trasplantaci. Přesvědčí bývalého kolegu Lou Boldta, momentálně na neplacené dovolené, aby se vrátil do služby. Oba pak společně pátrají po pachateli, hlavně poté, co je unesena i Daphnina přítelkyně a vše nasvědčuje tomu, že má být další obětí... ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Baobab

The angel maker, 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Počítání mrtvých. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (16)

jprst
28.10.2023 3 z 5

Slušný thriller z lékařského prostředí, který má patřičně nadávkované a stupňující se napětí, takže se těžko odkládá i pozdě večer, pak je noc krátká a vstávání ráno dosti nepříjemné, ale ta kniha za to stála.

bigben
17.06.2023 3 z 5

Druhá kniha s touto dvojicí, která nijak nenadchne ani neurazí..i když příběh je na můj vkus trochu moc.

georginaa
11.11.2020 3 z 5

Vynikající thriller z lékařského prostředí, ve kterém jsem byla zaskočena, tím, co člověk fakt dokáže udělat. Jak se z takových lidí stávají takové bestie, vůbec nechápu proč se to někomu v mozku děje. Je to druhá kniha co jsem s touto dvojicí četla a moc mě to bavilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Počítání mrtvých v seznamech

v Právě čtených2x