Mizera přehled

Mizera
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529321/bmid_mizera-659425221dad4.jpg 5 243 243

Boston Belles série

< 2. díl

Nejvíce smrtící jed je také ten nejsladší! Krutý, chladnokrevný Cillian Fitzpatrick pro média je TÍM PADOUCHEM. Pro mě je to muž, který mi (neochotně) zachránil život. Nyní potřebuju, aby pro mě udělal ještě jednu malou laskavost – vyplatil mě z problémů, do kterých mě uvrhl můj manžel. Co je sto tisíc pro jednoho z nejbohatších lidí v Americe? Cillian ovšem nedělá laskavosti zadarmo. Cenou za vykoupení je moje svoboda. Nyní jsem hračkou Fitzpatrickova nejstaršího bratra. Smůla, že Cillian zapomněl na jeden malý detail. Persephona nebyla pouze bohyní jara, byla také královnou smrti. Myslí si, že se zhroutím pod tíhou jeho her. Brzy zjistí, že nejvíce smrtící jed je také ten nejsladší.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Villain , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mizera. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
předevčírem 4 z 5

No tak jako jo,ale.... Zdá se mi, že ty první knihy byly lepší, mám autorku ráda,ale tady mi to nesedlo.Persephona mi někdy přišla jako šestnáctiletá a při slově manžílku mi naskakovala kopřivka.Z těch holek se mi líbí Sailor a Ash,na kterou se těším. Snad to příště bude lepší a snad to bude Ash a Sam

Etule
07.06.2024 4 z 5

O kousek lepší než první díl. :) Vypadá to, že jsem si našla novou oblíbenou autorku. Ačkoliv mě tedy dost štvalo chování Penelope chvíli po jejich svatbě, kdy jí jasně ještě předtím Cillian upozornil na to, jak to bude, ona v podstatě hned začala řešit, že ji to takhle nevyhovuje. Přestože s tím předtím v pohodě souhlasila. Ale to je asi tak jediné, co tady vytknout.
Cillian byl skvělý ačkoliv byl mrzout. :D

lusitta05
02.06.2024 5 z 5

Toto bolo super. Nemám k tomu čo viac dodať.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

12.04.2024

Tiché hlasy, Královský život a další knižní novinky (10. týden)

03.03.2024

Kniha Mizera v seznamech