Božská mágia přehled

Božská mágia
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102494/bozska-magia-102494.jpg 4 28 28

Základné princípy ezoteriky, mágie a duchovnej filozofie. Autorka vychádza zo starodávneho hermetického textu zvaného Kybalion, ktorý rozoberá a približuje mysleniu súčasného človeka. Výsledkom je hutný, jasný a pútavý výklad univerzálnych princípov, na ktorých funguje vesmír. Poznanie týchto princípov nám prinesie múdrosť a schopnosť vedome utvárať svoj život.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Božská mágia. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

citronekodvedle
21.08.2022 2 z 5

(SPOILER) Většinu z toho se mě už za život nějak dotklo a našla jsem si k tomu cestu. Jen jsem si tu cestu našla přes prožitek k hodně věcem jsem si musela najít různá praktická cvičení, abych se posunula dál. Tady se o všem mluví teoreticky. Všední je slovo VŠECHNO. A jediné co bylo řečeno jako praktická rada je si vizualizivat stupnici něčeho co vás trápí, třeba jste nemocní, tak si představte stupnici a nahoře zdraví a snažte se k němu přiblížit. Čekala bych teda o dost víc metod, které bych k jednotlivým kapitolám mohla klidně připsat a taky k životním situacím jako praktický příklad. Určitě je lepší třeba praktická kniha čtyř dohod. Jinak je to hezky sepsané, ale nějak mi to krom uspořádání si myšlenek nic víc nedalo.

afinabul
13.07.2021 4 z 5

Čo je tá dívná nádoba, či nádrž, ktorá ma všetko v sebe? Kto chce ísť hlbšie doporučujem:
Tým, ktorý EŠTE uvažujú nad nejakou náhodou, či šťastím, vytvorili tým niečo?

misa1974
23.11.2019 3 z 5

Bozska magie často funguje, ale ne vždy, někdy je zapotřebí i trochu toho štěstí či náhody.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Božská mágia v seznamech

v Právě čtených1x