Bridget Jonesová: Láskou šílená přehled

Bridget Jonesová: Láskou šílená https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208314/bmid_bridget-jonesova-laskou-silena-Pqc-208314.jpg 3 717 717

Bridget Jones série

Bridget Jonesová se vrací po téměř šestnácti letech na scénu. Leccos se bezpochyby změnilo, ale hodně toho zůstalo při starém. Pravda, Bridget zestárla, sama vychovává dvě děti, ale na jejím přístupu k životu se nezměnilo zhola nic. Někde pod povrchem té současné dospělé Bridget je pořád ta rozpustilá třicítka, co se po hlavě vrhá do nových dobrodružství, věří v lásku až za hrob, je magnetem na trapasy a neustále řeší svou váhu. A i když do jejího seznamu předsevzetí přibyly nové výzvy („Přestanu před dětmi varovně počítat „Raz… dva…“, aniž jsem rozhodnutá, co vlastně udělám, až řeknu „tři“…“) a některé zůstaly stejné („Nebudu jíst víc než tři Big Macy nebo panini se sýrem a šunkou ze Starbucks týdně…“), je jasné, že Bridget, kterou milují miliony čtenářů po celém světě, je zpátky v plné polní. Bridget je zpět a je prostě skvělá! Budete se smát, budete plakat a hlavně – budete ji milovat!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , XYZ (ČR)

Bridget Jones: Mad About the Boy , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bridget Jonesová: Láskou šílená. Přihlašte se a napište ho.

Vendy1993
předevčírem 3 z 5

I po tolika letech a útrapách stále stejně praštěná Bridget. Tentokrát jako maminka dvou dětí a vdova, která se snaží přijít na to, jak vše zvládnout co nejlépe. Jako vždy po cestě narazí na pár přešlapů, trapasů či nepříjemností, ale nakonec jsem byla mile překvapena jak to celé dopadlo. Mimochodem jsem tuto knihu četla jako poslední a myslím, že jsem dobře udělala.

Anna.Pech
13.03.2024 4 z 5

Kniha je pecka, ale film byl kupodivu lepsi.

Morfyk
31.01.2024 1 z 5

Poslechnuto jako audiokniha.

Co tohle bylo? To bylo něco otřesného, autorka se snad zbláznila. Trapné části, různé pasáže... Normálně bolelo to poslouchat. Viz. důležitá věc jako je jednání ohledně scénáře k filmu a Bridget není schopná na 30 minut vypnout telefon a věnovat se jednání a autorka do toho bude cpát, jak Bridget musí čumět na mobil a odpovídat na dotazy ohledně vší a filcek?

To snad není ani možné, u tohoto jsem si říkal, že tak absolutní výplach mozku nemám zapotřebí. Strašné, otřesné, nikomu nedoporučuji a ani to nezachrání ta poslední část, která stála jakž takž za to.

Hodnocení 10%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bridget Jonesová: Láskou šílená v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených1 139x
v dalších seznamech8x

láska ženy humor pro ženy

Helen Fielding
britská, 1958