Čachtická paní z Karlštejna přehled

Čachtická paní z Karlštejna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42658/bmid_cachticka-pani-z-karlstejna-7II-42658.jpg 4 47 47

Historický román o Kateřině z Komárova, který se odehrává na Karlštejně v letech 1526 - 1533. Středověk byla velmi drsná doba a Kateřina z Komárova předčila v krutosti všechny své současníky. Proto líčení jejích skutků místy připomíná horor. A to, co se na Karlštejně za jejího působení odehrávalo, horor skutečně byl.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čachtická paní z Karlštejna. Přihlašte se a napište ho.

li-li-nka
11.04.2023 5 z 5

O historii se clovek moc ve skole nedozvedel a tak se o ni dozvidam v dostupnych knizkach. O Alzbete Bathory jsem vedela, ale o Katerine z Komarova nikoli. Kniha se hezky cetla, az teda s udivem, ceho byla Katerina schopna.

hanzmb
09.11.2022 4 z 5

Z autorových knih, které jsem četl, mi tahle připadá nejslabší. Je to vlastně jen popis. Kdo se chce jen něco dozvědět o této vražedkyni, bude spokojen. Kdo čeká nějaký poutavý vedlejší příběh a dějové zápletky, bude zklamán.

Kerberos
18.10.2021 5 z 5

Četla jsem i knihu Bestie z Karlštejna od Horákové, ale tohle zpracování je lepší i když tvrdší a popisnější , co se zločinů týče.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čachtická paní z Karlštejna v seznamech

v Právě čtených1x