Sabat přehled

Sabat
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154285/sabat-154285.jpg 4 48 48

Čarodějnice to neměly jednoduché nikdy. V temných dobách se musely hodně rozhlížet, aby nenarazily na nějakého inkvizitora, ale klientela byla nenáročná. Na začátku třetího tisíciletí jim sice nehrozí hranice, zato dnešní zákazníci chtějí nemožné ihned, zázraky do tří dnů, a berňák trvá na placení daní v termínu. Nejlepším lékem na všechny starosti čarodějnic byl odjakživa sabat, akce zábavná, dobrovolná, se spoustou skvělého jídla a pití, zpěvem, tancem a sexem s magickými bytostmi hořícími touhou splnit jim každé přání. Ale ani sabat není pro čarodějku Johanu bez nebezpečí, zvlášť když se její sestřenice přidá ke smečce vlkodlaků, černí mágové osnují spiknutí proti paní sabatu a ji samotnou se snaží brutálně zabít magicky vyvolaná odporná potvora jménem tupilak. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sabat. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

moonula
05.08.2023 5 z 5

Tak sabat byl bezvadnej. Škoda,že není ještě další pokračování. Určitě bych ji měla ráda ve své knihovně a s chutí se začetla. Potřebuji vědět co se stalo s královnou a neteří,její maminkou a babičkou.Co ti mágové a jejich zlost na staré čarodějky.Jestlipak si s nimi královna poradila a jakým způsobem. Určitě by to bylo na další pěknou a zajímavou knihu.

DK197
01.01.2023 4 z 5

KNIHA: Sabat je příjemné překvapení. Styl psaní sice zůstává víceméně stejný, takže je to taková pohádka pro dospělé s nejasnými obrysy fungování daného světa, ale kromě prvního příběhu mě příhody zaujaly a bavily. Navíc se zde nevyskytují tak přestřelené zápletky jako v prvním díle - například mafie. Vše je milé, uvěřitelné, ačkoli občas trochu naivně vyřešené. Tohle by šlo. 70 %

Dandulka
24.06.2022 5 z 5

Hezký příběh ze současnosti s kapkou tajemna. To je přesně to, co mám moc ráda. Velmi citlivě napsané. Je to už druhá kniha této autorky, kterou jsem četla a musím říct, že se mi obě moc líbily. Mám v plánu mrknout se ještě i na další.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sabat v seznamech