Čas opovrhnutia přehled

Čas opovrhnutia
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486396/bmid_cas-opovrhnutia-jsK-486396.png 5 4228 4228

Zaklínač: sága série

Zaklínač série

4. díl

Knižná predloha seriálového hitu Zaklínač na netflixe! Vojská Nilfgaardu nezastaviteľne postupujú a čarodeji už nie sú ochotní nečinne sa prizerať. Snem, na ktorý smerujú Geralt, Ciri a Yennefer, má rozhodnúť o ďalšom osude sveta. V Geraltovi sa stupňuje nepríjemný pocit. Toľko čarodejnej moci na jednom mieste môže uvrhnúť noc stretnutia do čistého chaosu. Rozutekajú sa životné cesty osudom prepletenej trojice do celkom iných smerov? Zradili čarodeji svoje kráľovstvá alebo je za tým väčší plán? Andrzej Sapkowski, držiteľ ceny World Fantasy Award za celoživotný prínos, vytvoril svojimi poviedkami o tajomnom zaklínačovi celosvetový fenomén, ktorý okrem knižných pultov a herných konzol dobyl aj televízne obrazovky fanúšikov po celom svete. Čas opovrhnutia je druhým dielom fenomenálnej románovej ságy o zaklínačovi Geraltovi z Rivie.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Lindeni

Czas pogardy , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas opovrhnutia. Přihlašte se a napište ho.

viktor4359
14.05.2024 5 z 5

Kniha je v 1/4 velice "úsporná", ale rozhodně mě nenudila. Ve 2/4 knize narostly knize zuby a pěkně mi uhryzla řiť. Ve 3/4 kniha trávila moji ukousnutou řiť. No a ten konec. Lahůdka

terezapolednik
06.04.2024 4 z 5

Druhý díl mě upřímně trošku zklamal... úplně jsem se zamotala a ztratila v politických událostech, kdo napadl koho, kdo velí komu, kdo je spojencem koho a kdo stojí na čí straně. Ale určitě pokračuji ve čtení série dál.

Ivan53
24.03.2024 4 z 5

Ajaj, už druhý diel bez plného počtu hviezdičiek... Vari to už pôjde iba dolu? Z dlhého pobytu s Ciri sa napokon vykľulo čosi zaujímavé, určite aj puč stál za to, ale predošlé diely to neprekonáva. Začiatok lepší ako koniec. Inak stále výborná kniha, a platí, že svet Zaklínača je omnoho skutočnejší ako svet Pána prsteňov (naničhodní sedliaci, kruté lesné bandy, a nemravne smutný príbeh ľudí, ktorým by to čitateľ určite neprial...).

Knižní novinky (44. týden)

25.10.2020

Ocenění knihy (1)

1996 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Neanglo-americký překlad – Stanislav Komárek)

Kniha Čas opovrhnutia v seznamech

v Právě čtených75x