Poslední přání přehled

Poslední přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30396/bmid_posledni-prani-APM-30396.gif 5 6598 6598

Zaklínač série

Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu & kompletní povídka Hlas rozumu, kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo. Zaklínač, ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Povídky: Cesta, z níž není návratu Hlas rozumu 1 Zaklínač Hlas rozumu 2 Zrnko pravdy Hlas rozumu 3 Menší zlo Hlas rozumu 4 Otázka ceny Hlas rozumu 5 Konec světa Hlas rozumu 6 Poslední přání Hlas rozumu 7... celý text

Literatura světová Povídky Fantasy
Vydáno: , Leonardo

Ostatnie życzenie , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední přání. Přihlašte se a napište ho.

Shashlick
17.06.2024 4 z 5

Nebylo to špatné, i když okaté roubování všemožných pohádek a pověstí do příběhu si mohl autor odpustit. Není to tak dobré, abych musel v sérii hned pokračovat, ale uvidíme časem.

Dandulka
09.06.2024 5 z 5

No, bylo to zajímavě napsané, jsem opravdu zvědavá na další díly. Docela dlouho mi trvalo, než jsem se k přečtení této série odhodlala a nelituji toho.

mia.com
08.06.2024 4 z 5

Knihu jsem četla jako náctiletá a dost mě bavila. Pořád přemýšlím nad tím, že si to jednoho dne přečtu znova, tak uvidíme.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

Knižní novinky (10. týden)

06.03.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Rytíř bez jizvy je kokot, a ne hrdina.

Lidé si s oblibou vymýšlejí nestvůry a hrůzy. Sami si pak připadají méně odporní... Pak je jim nějak lehčeji u srdce. A lépe se jim žije.

Jazva je pre rytiera čestná pamiatka, dôkaz cti a slávy... Rytier bez jazvy je obyčajný chuj, nie rytier.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Poslední přání v seznamech

v Právě čtených240x