Černá křídla Cthulhu 4 přehled

Černá křídla Cthulhu 4
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426374/bmid_cerna-kridla-cthulhu-4-VFZ-426374.jpg 3 25 25

Černá křídla Cthulhu série

Již čtvrtá kniha oceňované antologie, která představuje ty nejlepší moderní lovecraftovské povídky. S. T. Joshi, největší žijící odborník na Lovecrafta a jeho dílo, opět namíchal delirický koktejl starých mistrů, vycházejících hvězd i jmen spojených doposud s hororovým undergroundem. Skvělé čtení pro fanoušky díla H. P. Lovecrafta, vesmírné hrůzy i moderního hororu.... celý text

Literatura světová Horory Sci-fi
Vydáno: ekniha , Laser-books (Laser)

Black Wings Of Cthulhu 4, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černá křídla Cthulhu 4. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Enforcer
05.04.2023 3 z 5

Tři díly této antologie by bohatě stačily a kvalita klesá. Neodpustím si ještě jednu poznámku... explicitní sexualita do lovecraftovského světa tak nějak nepatří a překvapuje mě, že to autoři některých povídek (především Trofej, ale najdou se i jiné okamžiky) necítí.

Finn69
21.03.2023 3 z 5

Po docela slušné trojce byla pro mě čtvrtá Křídla zklamání. V téhle sbírce nic příliš nevyčnívá a převažuje taková ta zapomenutelná produkce.
Ty tři hvězdy dávám jen proto, že nechci najít v noci pod postelí shoggotha.

eraserhead
21.09.2022 2 z 5

Už třetí křídla mě nezaujala a jak jsem trochu předpokládal, kvalitativně je tahle série dost sešup každým dalším svazkem. Z tohoto svazku mě nezaujalo prakticky nic. Nic nápaditého, zůstalo už jen samožerství zabalené do lákavého lovecraftovského pozlátka.

Knižní novinky (43. týden)

20.10.2019

Kniha Černá křídla Cthulhu 4 v seznamech