Cesta dvou přehled

Cesta dvou
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477306/bmid_cesta-dvou-9Kj-477306.png 4 19 19

Poznali se v zapadlé thajské restauraci, byl leden 2020, a tehdy by je ani nenapadlo, že zruší své plány a v průběhu příštích 193 dní budou bok po boku plavat v přítomnosti žraloků, sdílet slaměnou chatrč mezi potomky kanibalů, milovat se v srdci deštného pralesa, navzájem si z těla sundávat pijavice během dobrovolnického programu na ochranu sumaterských tygrů, cestovat v průběhu světové pandemie, a zároveň čelit výzvám začínajícího vztahu a vnitřním bojům, jež svádí většina z nás. Inspiruj se skutečnými událostmi, poznej radosti i nástrahy cestování, vžij se do neskutečných okamžiků plných romantiky, lásky i zoufalství a nahlédni do mysli Slovenky a Čecha, kteří hledají smysl života a nepřestávají následovat své sny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta dvou. Přihlašte se a napište ho.

BarboraSalome
14.03.2024 3 z 5

Prvotina Toma Jurky. Tak snad se někdy do Asie podívám. Těším se na další díl odehrávající se v Africe.

Sarka1987
08.08.2023 4 z 5

Knížka mě bavila, zajímavý příběh, jak se dva lidi potkají ve světe a proplouvají spolu životem, škoda, že jim to nevyšlo, ale i to je život. Přesto mě životní cesta obou zajímá dál :D

Angie.D
03.02.2022 5 z 5

Krásny príbeh dvoch ľudí, ktorí išli do sveta hľadať samých seba a nakoniec našli seba navzájom :)
Knižka je plná cestovateľských zážitkov, reálnych skúseností (aj tých nepríjemných) a zároveň opisuje vzťah od jeho úplných začiatkov, cez pochybnosti, nezhody a osobnostný vývoj, tak ako to v živote býva, žiadne prikrášlenia ako je všetko dokonalé :) To som fakt veľmi ocenila.

Tým, že Patris a Toma dlhšie sledujem na Instagrame, tak som si vedela živo predstaviť nielen ich ako postavy, ale aj miesta, ktoré sa v knihe opisovali. Napomáhali tomu aj nádherné ilustrácie v knihe. Obaja sú neskutočne odvážne a inšpiratívne osoby (sem tam blázni :D ), ktorí idú pri cestovaní za hranice komfortu. Viac krát som si pri čítaní hovorila, že uf to by som teda ja nedala. Už sa teším na pokračovanie s dobrodružstvami z Afriky :)

"Strach je největší zloděj zážitků. Neboj se vykročit do neznáma, protože nikdy nevíš, co nebo kdo na tebe čeká."

Jediné čo mi "vadilo" bolo, že som niekedy mala problém s metaforami a prirovnaniami v češtine, čo teda ja čítam česky bežne, ale tu som akosi musela viac zapájať mozgové závity a čítať niektoré vety aj viac krát aby som pochopila :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta dvou v seznamech

v dalších seznamech1x