Cesta kostí (sběratelská verze) přehled

Cesta kostí (sběratelská verze)
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489537/bmid_cesta-kosti-sberatelska-verze-aJP-489537.jpg 4 51 51

V roce 1953 jsou sibiřské gulagy v oblasti Kolymy peklem na Zemi. Takže když se Romanu Morozovovi naskytne příležitost k útěku, samozřejmě příliš neváhá. Jenže i když se Romanovi a jeho dvěma společníkům podaří utéct, pořád je od svobody dělí stovky kilometrů nehostinné, mrazivé tundry.

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Mighty Boys

Road of Bones , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta kostí (sběratelská verze). Přihlašte se a napište ho.

mpb1913
09.10.2023 5 z 5

Brutální doba, brutální místo, temný příběh a to vše umocněno skvělou kresbou. Cestu kostí si užijete.

Roseblood
17.04.2023 5 z 5

Cesta kostí není vůbec jednoduché čtení, je plné násilí, zoufalství a boji o přežití. Je to skvělý komiks.
Autorovi se povedlo perfektně přiblížit tu bezmoc hlavního hrdiny i jeho nelehký boj o život.
Dostala jsem krajně děsivý, znepokojivý folk horor zasazený do uvěřitelného prostředí.

Kresba je neskutečná, někde vás nechá rozjet fantazii tak, že se vám pomalu neudělá dobře a jinde vás nešetří a ukáže vše v syrové brutalitě.

Po přečtení nebudete o moc chytřejší než na začátku, protože sám autor v doslovu uvádí, že chtěl klást otázky ne dávat odpovědi.

Všem vám otrlým vřele doporučuji, byla to krvavá, divoká, napínavá jízda ale stála za to.

lordchaos
03.04.2023 5 z 5

Je to čtivé, hororové a dokonce inspirované historickou realitou. V rámci žánru nemám co vytknout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta kostí (sběratelská verze) v seznamech

komiksy horory