Iba moje dieťa přehled

Iba moje dieťa
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172839/iba-moje-dieta-172839.jpg 4 292 292

Chicago Stars série

Jane Darlingtonová zúfalo túži po dieťati. Nájsť vhodného otca podľa požiadaviek geniálnej profesorky fyziky však nie je také jednoduché. Nadpriemerné IQ ju kedysi vyradilo zo spoločnosti rovesníkov, a tak Jane ako budúca matka nechce, aby rovnaký osud postihol aj jej dieťa. Preto sa rozhodne nájsť si muža, ktorý bystrosťou veľmi nevyniká. Keď uvidí v televízii slávneho futbalistu Cala Bonera, vie, že pre jej zámery je ako stvorený. No jednoduché správanie a nespisovné vyjadrovanie športovca sa ukáže ako klamlivé. Príťažlivý Cal je totiž oveľa múdrejší, ako sa na prvý pohľad zdalo. Navyše sa nemieni zmieriť s tým, že ho zneužila superinteligentná žena túžiaca po dieťati...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Nobody`s Baby But Mine, 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Iba moje dieťa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (79)

karolly
07.08.2024 5 z 5

Tady me bavilo uplne vsechno, az na knizni design. Nebyt anotace, nikdy se do knihy nepustim, hrozne me ta kniha odrazovala. Ve vysledku se stala jednou z mych nejmilejsich, protoze jsem se u ni smala nahlas, a to se mi u knih malokdy stava.
+ humorny dej
+ sverazna hlavni hrdinka
+ hlavni hrdina, co klame telem
+ prostredi
+ romanticke pasaze
+ sarkasmus
- knizni grafika

lusitta05
20.10.2023 5 z 5

Tak toto bolo super,skvele som sa bavila,romantika, láska a šťastný koniec,som veľmi spokojná.

LuckaK.088
28.06.2023 5 z 5

Skvělá knížka na odreagování. Slovní přestřelky a naschvály Jane mě opravdu bavily. Vtipná, romantická jednohubka na odpoledne. První knížka od této autorky, ale určitě ne poslední. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Iba moje dieťa v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x