Chuť lásky přehled

Chuť lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351259/bmid_chut-lasky-SLW-351259.jpg 4 199 199

Chuť lásky série

Andrew Knight patrí síce medzi najnovšie vychádzajúce hviezdy na bostonskom kuchárskom nebi, cíti sa však úplne vyhorený. Preto usúdi, že by mu prospela krátka dovolenka a vyberie sa do Nového Anglicka. A práve tu sa za pomerne zvláštnych okolností zoznámi s Brooke Dayovou, ktorá v Maine vedie rodinnú reštauráciu. Ona ani len vo sne netuší, koho to stretla a kto je nový návštevník v jej podniku. Nebolo celkom náhodou, že sa potom spoločne rozhodli pretvoriť hostinec U kraba na vychýrené a vyhľadávané miesto všetkých gurmánov. Andrew po rokoch opäť našiel stratenú chuť do varenia. Dokáže mu však Brooke odpustiť, že jej o sebe neprezradil celú pravdu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Taste of Love - Geheimzutat Liebe , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chuť lásky. Přihlašte se a napište ho.

WonderNika
21.08.2023 5 z 5

Nezvyknem čítať romantiku, no táto kniha na mňa kričala z knižnice už dlho. Zhltla som ju za jeden večer. Asi záleží aj od fázy, v ktorej sa, my ženy, mesačne nachádzame :D Príbeh sa čítal až nenormálne dobre. V knihe sa nenašlo nič, čo by mi prekážalo alebo ma zarazilo. Dokonca vyšla aj nejaká tá slzička. 10/10

Petra-Nela
14.08.2023 5 z 5

Knížka se mě líbila stejně jako ta první Polibek jako desert

karin4338
09.08.2023 5 z 5

Prijemne, roztomile poctenicko. Hlavna hrdinka sa sice niekedy spravala ako psychicky labilna osoba so svojimi vylevami a obvinovanim, ale aspon Andrew pribeh odhalcil.

Knižní novinky (23.4. - 6.5.)

23.04.2018

Kniha Chuť lásky v seznamech