Člověk Gabriel přehled

Člověk Gabriel
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533750/bmid_clovek-gabriel-65e8b05c6d498.jpg 5 459 459

Gabriel série

Zaposlouchejte se do fascinujícího a silného vyprávění člověka, který se díky lásce vzdal svých rodinných pout a rozhodl se žít mezi lidmi, kterým nerozuměl a oni nerozuměli jemu. Příběh plný lásky, koní, hlubokého porozumění vůči přírodě a dění mezi nebem a zemí. Nechte se unést spolu s člověkem Gabrielem do Evropy přelomu 19. a 20. století, do dob zdánlivě idylických, kdy čas ještě plynul zcela jinak.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Člověk Gabriel. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (160)

sarahmoon
23.09.2024 4 z 5

Audiokniha - velmi příjemný přednes. :o)

Kniha mě překvapila. Dlouho jsem váhala, jestli bude pro mě, ale kupodivu mě bavila. Předala mi několik hlubších myšlenek a i na těžké téma jiný (víc přirozený) pohled.

ela1972
28.06.2024 5 z 5

Kniha je jedním slovem výborná. Jak už se píše v komentáři přede mnou, skutečnost mohla být jiná a současná doba je asi taky jiná. Ale knihu všem doporučuji a i když se všude píše, že druhý díl (Dcery) už není tak skvělý, stejně si knihu přečtu.

Rejpalova-ségra
09.06.2024 5 z 5

Nevím, jak moc vyprávěný příběh odpovídá skutečnému cikánskému životu a cikánské víře té doby, ale příběh je úžasně napsaný! Je jedním slovem ÚŽASNÝ.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Člověk Gabriel v seznamech

v Právě čtených13x