Conan: Studna ghúlů přehled

Conan: Studna ghúlů
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34945/bmid_conan-studna-ghulu-zlT-34945.png 4 28 28

Cestou nehostinným pohoří Himelián vyslechne Conan náhodou schůzku, na níž si emisar turanského krále a zástupce jakéhosi Lidu Studny domlouvají plán na podrobení území horských kmenů. Horaly se mu podaří varovat, netuší však, že ve hře je mnohem víc hráčů, z nichž každý sleduje své vlastní cíle. Mezi horaly se pohybuje zrádce, kterým není nikdo jiný než legendární pašerák, přezdívaný Pán Snů, a Lid Studny má cosi do činění s mýtickými vražednými nestvůrami – ghůly.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Conan: Studna ghúlů. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
01.09.2022 4 z 5

Dobře se to četlo.

lampernaqui
09.03.2020 2 z 5

Na začátku se mi líbilo, jak se autor vrhl do popisů. Od přírodních scenérií po různé historické či kulturní informace. Bohužel v příbězích o Conanovi, kde jde přece jenom o přímou brakovou akci, tyto popisky hodně zpomalují a natahují příběh. Měl jsem (jako jiní) docela problém vyznat se v některých postavách, protože jejich jména zněla podobně a já musel listovat zpátky, abych se ujistil, co je to za postavu. Ke konci se tempo sice zvyšovalo, ale jinak bohužel slabší conanovka.

Necro
14.06.2017 5 z 5

Výborná Conanovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Conan: Studna ghúlů v seznamech

v Právě čtených1x