Obnažená přehled

Obnažená
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215517/mid_obnazena-215517.jpg 4 1429 1429

Crossfire série

První část ohlášené série Crossfire. Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obnažená. Přihlašte se a napište ho.

Leído
21.06.2024 2 z 5

Ke knížce jsem přistupovala s otevřenou myslí. Říkala jsem si, že se povznesu nad klišé a užiju si jiskřivý příběh. Bohužel mi to vůbec nesedlo a to hlavně kvůli postavám. Eva byla velmi povrchní, jako vypravěčka hodnotila všechny podle vzhledu a atraktivity. Všichni byli neuvěřitelně krásní a nepřekonatelně nádherní. Všichni muži a ženy, kteří se v knize objevili. Byla to přehlídka lidské fyzické dokonalosti, až mi na to představivost nestačila.

Gideon byl takové raněné zvířátko, takže jsem ho velmi brzy přestala vnímat jako alfa samce. Kromě jeho vzhledu a nadlidské sexuální výdrži bylo velmi nadhodnocené také jeho bohatství. Opravdu musel vlastnit úplně všechno (hotely, firmy, nahrávací společnost, posilovnu...)? I když neustále mluvil o tom, jaký je workoholik, v pět mu padla a ještě stíhal obědovou hodinovou pauzu, každý den fitko a samozřejmě několikrát denně (kdekoliv) souložit, neustále se hádat, špehovat nebo nahánět Evu, kupovat jí dárky, chodit ke cvokaři...

Ani jejich vztah mě bohužel nepřesvědčil, všechno se dělo moc rychle. Totální zamilovanost se střídala s totální bezmocí tak rychle, že jsem nestíhala přepínat vlastní emoce. Já samozřejmě chápu, že jejich vyšinutost je hlavním motivem knížky, taky se tam nic jiného nedělo, ale já to dočetla jen horko těžko.

"Není tvoje vina, že jsi známý. Nemůžeš nic dělat proti tomu, že jsi šíleně atraktivní".

"Jsi až moc hezký, víš. Je to pro mě pecka pokaždé, když tě vidím."

"Její krása byla oslnivá, tak úžasná, až nepůsobila reálně."

"Byli spolu, prostě a jednoduše, nemožně nádherní."

"Každá žena, která s ním stráví trochu času, se do něj zamiluje. Je krásný a nedotknutelný. To je neodolatelná kombinace."

Artep071
17.06.2024 3 z 5

Už jsme tu měli hodně podobných příběhu. Toxické vztahy, posedlost, neukojitelný sex, ale aspoň si čtenář mohl oblíbít nějakou postavu. Tady zatím nikdo na mě neudělal kdovíjaký dojem.
Snad se to rozjede.

Katka7922
25.04.2024

Tak nevím, nějak jsem se neprokousala začátkem. Asi mám nějakou čtecí krizi. Snad to brzy přejde a vrátím se k tomu. I když pochybuji.
NEDOČETLA JSEM TO.

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Kniha Obnažená v seznamech