Není Pinďa jako Pinďa přehled

Není Pinďa jako Pinďa
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376431/bmid_ctyrlistek-neni-pinda-jako-pinda-zj3-376431.jpg 4 8 8

Čtyřlístek série

Není Pinďa jako Pinďa - Hana Lamková, Josef Lamka, Jaroslav Němeček Klofáč & Tlamáč - V hmyzí říši - Jiřína Kröhnová, Magdaléna Kröhnová Sedmikráskov - Zahrada - Richard Svitalský, Slavomír Svitalský Rexík nezná strach - Karel Ladislav, Jaroslav Němeček

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Není Pinďa jako Pinďa. Přihlašte se a napište ho.

Yarwen
04.09.2020 2 z 5

Držím v rukou poslední číslo Čtyřlístku, které nám rodiče kupovali po 12 let. Mohu hodnotit, že 90. léta přinesla Čtyřlístku vyšší kvantitu, ale na úkor kvality, byť nijak zásadně. Staré, zřejmě krapet lepší doprovodné komiksy nahradily nové, tu více či méně úspěšné, nicméně zásadní je, že své malé čtenáře si tento časopis stále nachází, a to již po několik generací. V tomto čísle si v povedeném příběhu Klofáč s Tlamáčem zkusí, jaké je to být malí, v Třeskoprskách se nám zase rozmnožuje (bez dvojsmyslu) Pinďa, ostatní příběhy už jsou trochu slabší - Rexík v trochu zmatené akčňárně zasahuje proti mafii a Sedmikráskov se mi vůbec nelíbil - kresby jsou velmi nepřehledné a nakreslené postavy tak neforemné, že mnohdy není jasné, zda je v popředí ruka, noha nebo jiná část těla. Celkově za dvě hvězdy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Není Pinďa jako Pinďa v seznamech

Autoři knihy