Obránce mimo hru přehled

Obránce mimo hru
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535140/bmid_obrance-mimo-hru-66032b99d415c.jpg 4 148 148

Mitch je pořádně ostrý hokejový obránce, který prostě nedokáže udržet svou vznětlivost na uzdě. A to vede k zákazu hry na patnáct zápasů NHL. Jako by to nestačilo, musí dočasně zaskočit za trenéra juniorů. Hned při prvním tréninku vtrhne na led energická blondýnka, které je úplně jedno, že má co dělat s hokejovou hvězdou, a neváhá mu pěkně od plic vysvětlit, co si myslí o jeho trenérských schopnostech. Mitchova obrana přestává fungovat. Jiskří to mezi nimi totiž tak, že ledy tají.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Desire or Defense , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obránce mimo hru. Přihlašte se a napište ho.

cotaholkacte
včera

Obránce mimo hru je taková milá, krátká knížečka o jiskření mezi dvěma lidmi, první letmé dotyky, letadla v břiše, nervozita před každým setkáním. Nečekejte ale žádnou erotiku, té se totiž v téhle knížce vůbec nedočkáte! Mně to ale vůbec nevadilo, prožívala jsem s postavami jejich zamilování.

Obě, respektive všechny tři hlavní postavy jsou sympatičtí bojovníci, kteří v životě nemají zrovna na růžích ustláno. Kromě romance se autorka věnuje i tématům terapie, ztráty milované osoby nebo alkoholismu. Vedlejší postavy hokejových spoluhráčů Mitche byli jenom pomyslnou vtipnou třešničkou na dortu a v dalších dílech této série se můžeme těšit na vyprávění z jejich pohledu.

Knížka určitě nikoho neurazí, ale zároveň pravděpodobně nikoho ani úplně nestrhne. Začátek byl o něco slabší, ale to se zlepšilo, knížka byla takové milé a vtipné počtení na dva večery.

3,5*/5*

IG: @cotaholkacte

Dardos
předevčírem 5 z 5

To bylo hezké čtení :)
Taková nenáročná oddechovka na léto, která se trefila do mého aktuálního rozpoložení.
Až je mi líto, že mám dočteno :)

MAU256
25.06.2024 4 z 5

Taková miloučká romantická jednohubečka. Andie se po nečekané smrti rodičů musí vrátit zpět a postarat se o svého mladšího brášku Noaha. Mitch, bručoun, který nemá rád lidi, je po vyloučení nucen pro vylepšení své image vzít dočasně místo trenéra mladších hokejistů. No, a koho myslíte, že bude mít ve svém družstvu? Knížka se četla moc hezky, všechny postavy se mi líbily, pro oddechové počteníčko jasná volba...

10 nejčtenějších knih (červen)

15.06.2024

Jiskření, že ledy tají? Tak určitě! Začtěte se do pohodové romance z hokejového prostředí

19.05.2024

Mráz, Murtagh a další knižní novinky (17. týden)

21.04.2024

Kniha Obránce mimo hru v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech1x