Dáma v modrém přehled

Dáma v modrém
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424886/bmid_dama-v-modrem-A56-424886.jpg 4 105 105

Dáma v modrém je obraz od uznávaného prvorepublikového malíře, který připraví hraběti Valeriánu Chorisovi, dědici prosperujícího panství, nejednu horkou chvilku. Obraz se totiž dostal do nesprávných rukou. Na první pohled ztřeštěná eskapáda s obrazem však skončí vraždou. Valerián v roli detektiva začíná pátrat na vlastní pěst. Někdy je však lepší nevědět, zvláště když i jeho nejbližší něco tají a nic není takové, jaké se zdá…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dáma v modrém. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (40)

Isew
18.09.2024 3 z 5

Romantický příběh zabalený v žánru detektivky. Hrabě Valerián Choris má trable nejen s láskou, ale také s obrazy, tetičkou a přáteli. Ne každý je, čím se zdá být. Nebylo to špatné. Zpočátku mi trvalo se do příběhu dostat. Začínala jsem asi čtyřikrát, než jsem se dostala přes úvodní stránky. Ale pak příběh nikde nedrhnul a pěkně odsýpal. Jen ten obal knihy... To opravdu nikdo ve vydavatelství nemá trochu vkusu?

katallinka
18.09.2024 3 z 5

Pohodové a celkem rychlé čtení. Kniha je zajímavá, že nemáme detektiva, který vyšetřuje, ale zvláštní směsici přátel a různých náhod.

Snílek1980
06.09.2024 5 z 5

Od autorky znám zatím jenom detektivky historické. Tahle knížka pro mě byl krok do neznáma. Vyplatil se. Při čtení jsem se bavila, tempo svižně ubíhalo a jak pravý anotace, nic nebylo takové, jak se zpočátku zdálo. Protože ačkoli je hlavní hrdina, mladý hrabě Valerián, sympaťák, ve skutečnosti tahají v tomto příběhu za nitky ženy. A to i takové, do kterých byste to neřekli.

Knižní novinky (8. týden)

16.02.2020

Kniha Dáma v modrém v seznamech

v dalších seznamech1x