Proč máma pije přehled

Proč máma pije
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381903/bmid_proc-mama-pije-MJ8-381903.jpg 3 319 319

Máma slaví devětatřicáté narozeniny. Před sebou má vidinu hrozivé budoucnosti plnou lidí, kteří ji zvou na kurzy jógy a večírky, kde každý prohlašuje, že se „líznul“ po skleničce vína. Ale máma nechce trávit čas tam, kde dobrou noc dávají ženy, které žijí JEN pro své děti a snaží se jedna druhou trumfnout mimoškolními aktivitami svých potomků. Místo toho svírá sklenici vína a mumlá: „Život je na h…“ Pořád dokola. Dokud si nevzpomene na ten výborný nápad…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Why Mummy Drinks, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč máma pije. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (119)

manteca8619
16.09.2024 5 z 5

A mě se ta kniha líbila! Jde o jakoby deník jedné anglické matky ze střední třídy, která prostě jen řeší klasické "problémy" - manžel, dům dvě děti do deseti let a pes, do toho práce a vztahy s rodinou. Je to zábavný pohled do života rodiny, kde máma sem tam popíjí víno nebo gin.

Hradčiatko
05.08.2024 4 z 5

Zasmiala som sa a to bol účel :))) Tiež som mama v domácnosti prakticky (dôvodov je hodne, sem nepatria) a trochu som sa psychicky zmohla, že nie som jediná zúfalka, ktorá by to mala v porovnaní s naleštenými chia-bia matkami zvládať a nezvláda a ešte si k tomu občas uleje svoje nízkotučné (rozumej suché biele riedené napol s vodou, niekto by povedal barbarstvo, ale ak si človek vypiť proste nesmie, pretože má celý deň a noc nemocenskú pohotovosť a celý rok, pretože na rozdiel od normálneho usoplenca a kazisveta trpasličej verzie toho môjho "nenormálneho" nepostráži takmer nik, tak ma pochopíte). :D :D Takže nazdravie a s kúskom odstupu na čítanie! :)

Věra91
12.05.2024

Dostala ji před pár lety mamka, ale mě se líbil její název a chtěla jsem si ji také přečíst. Byla velmi čtivá a i já bezdětná jsem se u spoustu věcí nasmála.

Knižní novinky (30. července - 12. srpna)

30.07.2018

Kniha Proč máma pije v seznamech

v Právě čtených17x
v dalších seznamech4x