Denník poďobaného upíra přehled

Denník poďobaného upíra
https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96789/bmid_dennik-podobaneho-upira-yRS-96789.jpg 3 103 103

Nigel Mullet je absolútne všedný chalan. Až na to, že je upír. Premenili ho v tom najnevhodnejšom veku, mal presne pätnásť. A bude mať pätnásť už naveky, čo znamená stráviť večnosť bojom s akné a s mutovaním. Navyše sa každý pokus zbaliť nejaké dievča skončí trapasom. Už navždy.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Diary of a Wimpy Vampire , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Denník poďobaného upíra. Přihlašte se a napište ho.

evineckY
13.06.2021 3 z 5

Pěkné a vtipné, opravdu pro mladé do patnácti let :-)

wullcann38
11.03.2021 3 z 5

Upírská verze deníku malého poseroutky.

DK197
08.10.2020 2 z 5

AUDIOKNIHA: Ehm, takže: vždycky, když jsem tu knihu chtěla vypnout, překvapil mě vtipný moment. Proto jsem to kupodivu dočetla. Ano, pár humorných scén, či slovních obratů se našlo (většinou se jednalo o to, co je, či není pravda na klišé o upírech), ale celou stopáž to neutáhlo. Možná je to věkem - pravděpodobně i audio-přednesem, který mě iritoval -, ale fakt se mi to převážně nelíbilo. Druhá hvězda je právě za ty chvilky humoru, jelikož evidentně snaha byla. A pokud bych byla mladší, nejspíš na to také koukám jinak...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Denník poďobaného upíra v seznamech

v dalších seznamech1x