Hra na schovávanou přehled

Hra na schovávanou https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524551/bmid_hra-na-schovavanou-652e9c48853c6.jpg 5 30 30

Detektiv Anton Brekke série

< 6. díl

Anton Brekke se vrací se sedmým případem, z něhož opět tuhne krev v žilách. Všechno nasvědčuje tomu, že uprchlý sériový vrah Stig Hellum se po dvou letech vrátil a začal opět zabíjet. K první oběti se brzy přidá druhá, jenže detektiv Anton Brekke s parťákem Magnusem Torpem nemají jedinou indicii, která by je k dopadení vraha přiblížila. Místo odpovědí přibývají jen další otazníky a jména na seznamu podezřelých. Při pátrání po tom, kde se Hellum celé dva roky skrýval a kdo mu pomohl k útěku, se ukazuje, že v předchozím vyšetřování jsou značné nedostatky. Že by do všeho byl zapleten někdo od policie? Nebo snad spisovatel, který tvrdí, že sériový vrah je jeho přítelem, a právě o něm vydal knihu? A jak k rozluštění případu přispějí záhadné pohlednice z norských výletních lodí, které dostaly rodiny obou obětí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Omega

Gjemsel , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hra na schovávanou. Přihlašte se a napište ho.

KudrlinkaM
13.05.2024 5 z 5

Vynikající, 5ti hvězdičková série.
Když hledáte dobrou detektivku, thriller, co má šťávu a říz, je chytře vymyšlený a neodložíte ho až do konce, sáhněte po knihách tohoto autora. Doporučuji.

Címa
10.04.2024 5 z 5

Opět neskutečně propracovaný příběh, prolíná se několik dějů a vše se vším souvisí, do poslední chvíle není jasno. Anton je prostě borec.

konicekbily
27.03.2024 5 z 5

Velice dobře propracovaná zápletka, kdy čtenář nemá možnost zjistit "odkud vítr vane", se postupně při rozplétávání více "zamotává", často se mění směr pátrání- a nedává mi to šanci přerušit čtení. Pěkný styl baví, krátké kapitoly umožňují přeskakování v prostoru a času, snad jedině Antonova choroba by mi trochu vadila, že je tam navíc. Prvotřídní odpočinkové čtení!

Ostrov tajemství, Hra na schovávanou a další knižní novinky (3. týden)

14.01.2024

Kniha Hra na schovávanou v seznamech

v Právě čtených2x

Jan-Erik Fjell