Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách přehled

Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434210/bmid_diagnoza-ucitelka-2-uca-na-cestach-F3k-434210.jpg 3 13 13

Trochu střelená rodina, banda prima kamarádek, veselí žáci, povolání učitelky a nadšení poznávat nové země (nejlépe s hordou žáků základní školy). Humorně i s nadsázkou vylíčené příběhy ze života vesnické učitelky. Vzhůru za dalšími zážitky a průšvihy, které neznají hranic a mohou se stát každému z nás. Volné pokračování knihy Diagnóza: učitelka doplňují ilustrace Aleny Schulz.... celý text

Literatura česká Příběhy
Vydáno: , Triton

Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
09.11.2021 5 z 5

Opět kniha plná humoru. I když je to pokračování tak to vůbec není znát. Jinak doufám, že se z autorky nestane nudná spisovatelka.

Veroba
08.08.2021 5 z 5

Vtipné oddychové čtení o jedné odvážné učitelce.

Iki1
06.07.2021 2 z 5

Pokračování Učitelky mě poněkud zklamalo. Přijde mi, že paní kolegyně poněkud vyčerpala sama sebe. Příhody už nemají tolik šťávy jako v první knize. I když jsem se občas dost nasmál, přece jen to bylo v porovnání s první knihou řídčeji. Příhod úzce souvisejících se školními dětmi tu je jako šafránu, ostatní příběhy s jejím povoláním souvisejí jen hodně naroubovaně. Příjemným překvapením ale pro mě byly ilustrace, které vtipně doplňovaly text.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách v seznamech

v dalších seznamech1x