Dračí oči přehled

Dračí oči
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1134/bmid_draci-oci-MDO-1134.jpg 4 1217 1217

Bylo nebylo byl jednou jeden zlý čaroděj... ...a dračí srdce a princové... ďábelský mág a temná věž... starobylý hrad a strašné tajemství. Stephen King vás tímto dílem, plným magického zla, odvahy a šlechetnosti, uchvátí do ledového sevření a odvede do nejděsivějšího a nejnesnesitelnějšího království špatnosti... a ponechá na vás, co je pravda a co fantazie... neříkejte, že nejste zvědaví! Tajemné chodby, dračí oči, ďábelské síly, nejtemnější hlubiny strachu - to se na vás Stephen King znovu chystá! Čtenáři Temné věže neponechají bez povšimnutí fakt, že se jedná o další knihu dokreslující svět Rolanda z Gileadu.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Eyes of the Dragon, 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračí oči. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (163)

SeanFifield
20.09.2024 5 z 5

Někde jsem četl, že Dračí oči napsal pan King jako pohádku pro svého syna Joa. A vzkutku se to povedlo. Opět jsou zde náznaky na Temnou věž, což značí, že Mistr King se Temnou věží zaobírá velmi dlouhodobě a prolíná snad do všech jeho příběhů z této doby. Dračí oči jakoby připomínaly, jaké kdysi byly pohádky, co nám četly prarodiče před spaním - kruté, plné krve a strachu.

Stromovous
28.07.2024 4 z 5

Zajímavý příběh, který bych mohl doporučit i pro mladší čtenáře. Celkem vlastně pochmurné, avšak s logickým vyůstěním a kniha se mi líbila. První dílo od Kinga, které se mi dostalo pod ruku a jsem spokojen.
Konec byl poněkud uspěchán z mého pohledu. Fleg někde přebývá, klasický hororový konec nikdy zcela nezničeného zla.

Zemlja
14.04.2024 3 z 5

Tohle by mohly číst i starší děti. Napínavý příběh.

Knižní novinky (17. týden)

25.04.2021

Kniha Dračí oči v seznamech