Dotyk anjela přehled

Dotyk anjela
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278460/mid_dotyk-anjela-1p4-278460.PNG 4 348 348

Dívčí tajemství série

Ten, kto nám ukáže zázraky, sa nám často javí ako anjel. Niekedy to možno aj je anjel – hoci má oblečené rifle a vyťahané tričko… Amy sa ničím neodlišuje od svojich rovesníčok. Jej najtajnejším želaním je získať podpis od svojho idola – speváka Matta M. Podarí sa jej dostať až do jeho bezprostrednej blízkosti, no toto stretnutie má katastrofálne následky. Krátko nato Matt vo svojom novom športovom aute havaruje a upadne do kómy. Môže za to Amy? Jej nudný život úplne vybočí zo zabehaných koľají. A zrazu sa niečo mihne v rohu jej izby…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dotyk anjela. Přihlašte se a napište ho.

kate9326
27.05.2024 5 z 5

Moc pěkná fantasy/pohádka :-))
hrdinka je dost sympatická, citlivá a snílek, která se zamiluje do slavného zpěváka, což trochu připomíná Wattpad stories, ale level je o dost jinde, jen některé kapitoly jsou dost krátké.
Bez happyendu by to nebylo ono, takže to připomíná trochu pohádku.

+++ ten 1.anděl měl být její otec, myslím

gabriela8704
27.04.2024 5 z 5

To je tak, když vás život zastaví a dá vám druhou šanci. Opět zajímavé dílo k zamyšlení pro dospělé i děti.

Liduka
04.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Byla to příjemná kniha a překvapilo mě i jaká těžká témata se tam řešila. Bohužel jsem se moc nedočkala romantiky. Až na konci a taky mi tam trochu chybělo, jak to vlastně bylo dál, jestli Matt Amy vyhledal nebo ne

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dotyk anjela v seznamech

v Právě čtených2x