Modrá krv přehled

Modrá krv
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278458/mid_modra-krv-T2C-278458.PNG 4 308 308

Dívčí tajemství série

Poznáte dievča, ktoré by netúžilo byť princeznou? Slečne menom Pia sa tento sen splní. Aspoň trochu. Počas letného jazykového pobytu v Londýne spozná Alessandra, skutočného princa. Je krásny, milý, je jej s ním dobre... Má ho však naozaj rada? Alebo ho len využíva a zahráva sa s ním, aby napálila inú Alessandrovu ctiteľku? A je tu ešte Ted, jej priateľ, ktorý na ňu čaká doma. Pia sa už sama v sebe nevyzná. Útechu nájde v starom denníku, ktorý náhodou objaví. Dočíta sa v ňom o Philippe, dievčine, ktorá pred sto rokmi žila v tom istom dome ako Pia a ktorej sa prihodilo niečo strašné. Zdá sa, že Philippin tajuplný osud sa opakuje. Aj Piu niekto prenasleduje...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Pia Princess, 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Modrá krv. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (49)

OvesaCZ
06.05.2021 3 z 5

Kniha byla zatím nejhorší z celé série. Bylo pro mě velmi chaotické to jak z ničeho nic začal mluvit někdo cizí. Bohužel moc nevím jak hodnotit.
Víckrát bych si tuto knihu nepřečetla.

petula0830
19.01.2021

tato kniha byla na začátku o něco méně zajímavější než ty předešle, ale i přesto jsem to přečetla na jeden nádech a nemohla jsem uvěřit jak to skončilo... bylo to neuvěřitelné, to jak se k ní plížil až byl tak blízko a já jsem se do toho tak vžila že jsem se cítila jako ona

Mango934
10.06.2019

Četla jsem jen asi do půlky, protože mě to přestalo bavit. Ty první díly byly docela fajn. První se mi líbil. Druhý taky ale o trochu míň a tenhle se mi nelíbí vůbec
Bohužel...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Modrá krv v seznamech

v Právě čtených5x