Do posledního dechu přehled

Do posledního dechu
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533467/bmid_do-posledniho-dechu-65e43abd598f2.jpg 5 2883 2883

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Mossová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije? Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Grada

Last Breath , 2017

Interpreti: Martin Stránský

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do posledního dechu. Přihlašte se a napište ho.

Jara.v
29.06.2024 3 z 5

Třetí díl mě bavil víc. Erika není úplně nesympatická, ale nějak téhle sérii nemůžu pořád přijít úplně na chuť. Některé kapitoly jsem měla chuť přeskočit, protože to byl fakt psychomasakr. Je to čtivé, ale pořád dokola stejný ebo podobný scénář vyšetřování. Přesto to nevzdám a jdu do dalších dílů.

Radka1911
26.06.2024 5 z 5

Dočten čtvrtý díl série, na autorovo knihách už mám asi silnou závislost. Čtivé, napínavé, snad opět lepší než předchozí díly.

david5746
03.06.2024 2 z 5

Já pořádně nevím, co tomu chybělo, ale prostě mě to dost nebavilo. Vyšetřování policie takové nijaké (asi moc koukám na seriály, ale v takhle kamerama pokrytém městě by se z toho prostě dalo asi mnohem víc) a záporák je sice trouba plný traumat, ale policii se vyhýbá bravurně - taknějak samovolně. A Erika no já nevím, prostě protivná?

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 nejprodávanějších eknih (leden)

04.02.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Život je to, co se děje, když si člověk maluje jiné plány.

Kniha Do posledního dechu v seznamech

v Právě čtených49x
v Přečtených4 438x