Do skonání věků přehled

Do skonání věků
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474183/bmid_do-skonani-veku-qaJ-474183.png 4 17 17

Do skonání věků série

Magický fantasy příběh s trochou lehkého humoru, nějakého toho pošťuchování a dějových zvratů. Mohl to být den jako každý jiný. Vyhraná bitva, hlučné oslavy a nějaké to šmajchlování v hostinci. Když se ale Salomea rozhlédla po krajině, najednou zatoužila po jiném životě. Všechno jí připadalo lepší než pár zlaťáků žoldu. V té chvíli ještě netušila, že se schyluje k setkání, které jí obrátí život vzhůru nohama. Síly ovládající temnou magii totiž rozehrály osudovou hru. Dojde Salomea na konec spletité cesty a najde své rozhřešení, nebo napomůže zlu, aby změnilo tok věků? Jisté je jen jedno, ne všechny příběhy končí šťastně a budoucnost je vždy nejistá.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do skonání věků. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

Zuzunda
07.09.2024 5 z 5

Tak tohle byla paráda! První půlku knížky jsem si říkala, že je to taková fajn oddechovka - putování, intriky, sem tam nějaký souboj, no ale druhá půlka mě vyvedla z omylu. Přišel zvrat za zvratem a některé byli fakt šokující, akcí se tu nešetřilo a napětí bylo na takové výši, že jsem knihu zavřela až po poslední kapitole. No a hned jdu na druhý díl :D

Bety.Černická
04.09.2024 5 z 5

To je ten tip četby, nad kterým nemusíte přemýšlet a můžete si ho jen tak užívat. Humor, dobrodružství jsou nosnou linkou. Žádná velká dramata, těch máme v životě víc než dost. Já si četbu užila a těším se na druhý díl, který mám v plánu číst.

AlžbětaR.
26.08.2024 5 z 5

Paradoxně přidávám komentář, až po přečtení druhého dílu. (Páč jsem si myslela, že ho tu už dávno mám.) Takže - tohle je přesně svět příběhů ve kterém chci zůstat "do skonání věků" a pár dní k tomu. Příběh má skvělý děj, úžasně sympatické, vtipné a šikovné hrdiny. Zamilovala jsem si jejich styl rozhovorů a interakcí a kdyby se někdy vzali - doufám, že mě adoptují do rodiny. :-D
OK - trochu vážně a seriózně - jestli chcete příběh který vás odvede aspoň na chvíli od starostí našeho světa a nechá vás snít bez nočních můr, tak neváhejte.
Hesla pro tento příběh: Odvaha, láska, přátelství.
P.S. A nebojte se 2 dílu - je stejně skvělý, jako ten první.
:-)

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022

Kniha Do skonání věků v seznamech

2022  78%Do skonání věků
2024  85%Do skonání věků 2: A jak to bylo dál?
Skrýt reklamy