Do vody přehled

Do vody
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344669/bmid_do-vody-C64-344669.jpg 3 2584 2584

Vyhýbajte sa tichým vodám. Neviete, čo skrývajú. Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky. V lete v tom istom roku stretol rovnaký osud aj mladé dospievajúce dievča. Nie sú to však prvé ženy, ktoré zmizli v tých temných vodách, a ich smrť rozčerí nielen pokojnú hladinu rieky, ale aj pokojné dni obyvateľov malého mestečka. Na svetlo sa začnú vyplavovať dlho zamlčiavané tajomstvá.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

Into the Water , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do vody. Přihlašte se a napište ho.

tereza3242
24.06.2024 4 z 5

Dívka ve vlaku byla rozhodně lepší, ale celkově bych řekla, že knihy od Pauly Hawkins nejsou tak napínavé, že by se nedaly odložit. Ze začátku bych s tím neměla problém. Člověk se musí opravdu začíst, aby se dostal k tomu, že ho zajímá, co se bude dít dál. Tady bylo navíc i poměrně hodně postav, z úhlu pohledu jedné se vyprávělo v ich formě, v druhé v er formě, což je i vzhledem k počtu postav poměrně matoucí. Často jsem i po straně 100 listovala zpátky, abych zjistila, kdo že ta postava je.
Ale jinak příběh je vcelku fajn ale chybí mi tam v některých částech napětí. Sáhnout po této knize nebyla špatná volba, ale neurazí ani příliš nenadchne. S tématem by se dalo pracovat lépe, protože námět určitě není špatný

Princezna22
04.06.2024 3 z 5

No dívka ve vlaku byla rozhodně lepší. Tady se skáče od postavy k postavě a ze začátku mi to dělalo problémy. Jinak jsem si knihu užila na maximum. Je to takový průměr

Pajulk
14.05.2024 2 z 5

Nějak jsem se v tom motala. A ani konec se mi moc nelíbil. Mám spíš víc otázek a ani ne v tom dobrém smyslu. U některých knih to bývají otázky o kterých chci debatovat s ostatními. Zde ne.

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (listopad)

16.11.2017

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (říjen)

15.10.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2017 - Goodreads Choice Awards (Best Mystery & Thriller)

Kniha Do vody v seznamech

v Právě čtených62x