Doba temna přehled

Doba temna
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458661/bmid_doba-temna-P72-458661.jpg 4 198 198

Skončíš v nenáviděné práci v ofisu, začneš chápat, že podobnou přítrž by si zasloužilo i tvé manželství, konečně se odvážíš vnímat sama sebe a své potřeby a bum! Zjistíš, že jsi zase těhotná. Tak by se dal shrnout začátek takzvaného období temna mého života. Zatemnění mysli, temnoty duše i občasné řízené zatemňování mozku. Cesta ven byla složitá, ale přinesla spoustu zkušeností. Především jednu: Get up, stand up, stand up for your life! Po přečtení už mě neuvidíte jako dřív. Pokud si chcete uchovat představu drsné a nesmlouvavé bitch, raději knihu ani neotvírejte.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doba temna. Přihlašte se a napište ho.

Zdeňula
31.10.2023 5 z 5

Kniha se mi četla velmi dobře. Doporučuji, byla přečtena velmi rychle

nula87
29.08.2023 3 z 5

Terapie knihou. Jak se vyhrabat ze dna a dokázat si, že život stojí za to žít. I přes to, že jde pro autorku o velmi osobní, citlivé a těžké téma, umí ho místy popsat s nadhledem a vtipem.

Malunka
13.08.2023 5 z 5

Myslím, že se záměr knížky povedl - ukázat, jak je cesta ke spokojenosti, zdravé sebehodnotě někdy těžká, ale všem potřebná. A že sebeláska není ezo kec, ale základ všeho!

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Kniha Doba temna v seznamech