Doubravka Přemyslovna přehled

Doubravka Přemyslovna
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285277/mid_doubravka-premyslovna-buD-285277.jpg 3 26 26

Doubravka Přemyslovna, dcera českého knížete Boleslava, se má vdát za polského knížete Měška. Doubravka ho zná už od dětství a je jím pro jeho chrabrost i krásu uchvácena. Její nadšení trvá do doby, než dorazí na polský dvůr a tam zjistí, že pověsti o prostopášném Měškovi nepřeháněly. Měšek dá mladé nevěstě jasně najevo, že svých radovánek se nevzdá.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doubravka Přemyslovna. Přihlašte se a napište ho.

jaja1989
16.05.2020 2 z 5

(SPOILER) Mám ráda historické romany, ale aby autorka ukradla jiné její kapitolu je fakt trapné.
Přesně tak od str.32 je to jako kopie z knihy miluj mě navždy od Lindsey J.

Le Chat
09.02.2019 5 z 5

Knížka se četla opravdu dobře a zpříjemnila mi jedno sobotní odpoledne. A tak přidávám pátou hvězdičku.

Mellania
26.03.2018 4 z 5

Večerní jednohubka před spaním, ideálně sklenku vína k tomu. Za 80 minut nebylo co číst. Moc milý příběh naší historie, ať už více či méně přibarvený, ale pravdivý základ tam je. Toto byla moje první kniha od této autorky a nezastírám, nebude poslední....taková příjemná oddechovka než se člověk pustí do něčeho hutnějšího. Určitě stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doubravka Přemyslovna v seznamech

v dalších seznamech2x