Drak přehled

Drak
https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72202/drak-72202.jpg 4 131 131

Traja cestujúci sú mŕtvy ,paťdesiatšesť ranených.Taká je bilancia poruchy dopravného lietadla letiaceho z Hongkongu do Denveru. Vnútorná kabína je prakticky zničená, no pilotovi sa akoby zázrakom podarilo pristáť. Čo bolo príčinou tejto poruchy ?

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Airframe, 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drak. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (24)

madem
06.08.2022 5 z 5

Knížka mě nadchla, silná hrdinka, i když knihu napsal muž. Vše udělá, vše zařídí, vše ví.
Jen nechápu, proč má tedy další kolegy, když by to zvládla i bez nich.

Terror
28.07.2022 3 z 5

Čekal jsem větší katastrofu. Místo boje o přežití v poškozeném letadle, se mi ale dostalo místy nelogického vyšetřování podivného incidentu. Kniha je napsána čtivě, hlavní hrdinka je sympatická, chvílemi ovšem připomíná superhrdinku, která na všechno přijde a navíc je fyzicky zdatná. Na pozadí vyšetřování se odehrává druhá rovina knihy, která se však s oním vyšetřováním prolíná. Souboj o moc a peníze a všechny ty špinavosti, které s tím souvisí. A nesmím zapomenout na novinářské hyeny a honbu za senzací za každou cenu. Konec mne trochu zklamal, ale jak jsem psal na začátku - Čekal jsem větší katastrofu.

Návrh: Když se vzduch kolem křídel letadla tetelí, nemohlo by se letuškám říkat tetelušky? :)

denib
28.07.2022 4 z 5

Oceňuji, kolik jsem se toho dozvěděla o letadlech, ať už o jejich konstrukci nebo o politice a obchodu s nimi. Líbilo se mi téma. A většinou mě to opravdu bavilo. Od začátku bylo ale jasné, co se s letadlem stalo (i když ne jak), takže mi celé vyšetřování přišlo trochu nelogické a zdlouhavé. Některé scény byly také podle mě dost přehnané.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Drak v seznamech

v Právě čtených1x