Dům doktora Fišera přehled

Dům doktora Fišera
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/546389/bmid_dum-doktora-fisera.jpg 4 74 74

Podivín doktor Fišer do svého domu obehnaného plotem s ostnatým drátem nikoho nepouští. Když se Petrův otec zmíní, že pro doktora pracuje, probudí v synovi zvědavost. V domě na kopci prý bydlí nějaký kluk. Nikdo ho ale nezná, do školy nechodí, nehraje florbal… Petrovi se podaří s pomocí kamarádky Kristýny a dokonalé lsti vniknout do domu. Co objeví, je šokující, a co bude následovat, ještě mnohem víc! Napínavý příběh, který vám nedovolí odejít!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům doktora Fišera. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (31)

soupik2012
01.10.2024 audiokniha 5 z 5

Některé filmy nesou označení pro celou rodinu. Tak přesně do této kategorie patří také tato audiokniha. Děti budou nadšené a opravdu si neumím představit děcko, kterému by se tento příběh nelíbil. Ale příběh určitě zaujme také většinu dospělé populace. Líbí se mi jak paní Braunová dokázala popsat dětské nadšení i jejich značnou naivitu. Hloubavá a snad i předčasně vyspělá Kristýna a stále ještě dětsky naivní a ustrašený Petr, prožívají záhadné a tajemné dobrodružství. Otevřený konec nutí k zamyšlení. Audiokniha je neméně vydařená a opravdu velice dobře ji načetl pan Kryštof Hádek.

čtenářka76
11.04.2024 5 z 5

Knížka napínavá od začátku do konce. Moc pěkná ilustrace. Četla jsem se synem, jemu se moc líbila. Tato kniha nemusí být jen pro děti. Hodnotí syn a dává 5*

Lionela86
24.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Knížku jsme četli s téměř devítiletým synem před spaním, od první kapitoly ji hltal a musím říct, že i já jsem se na společné čtení vždy těšila. Po dočtení byl tedy zaražený a komentoval to slovy: "Cože? Já jsem čekal šťastný konec." Ale i tak ji chtěl hned číst znovu od začátku :-D Neokoukané téma, napínavě napsané. A ten konec? No, paní Braunová se s tím přece nikdy nemaže ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dům doktora Fišera v seznamech

v Právě čtených2x