Dušemrdi přehled

Dušemrdi https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31661/dusemrdi-31661.jpg 3 235 235

Autentický deník sedmnáctileté dívky žijící na předměstí jednoho nejmenovaného německého města. Natascha bydlí pouze se svou matkou, se kterou se věčně hádá. Jedinou útěchu nachází v drogách, na které si ale musí vydělávat prostitucí. Vzhledem k tomu, že vypadá ještě jako dítě, nemá o zákazníky nouzi, i když takových, kteří by se k ní nechovali hrubě, je mezi nimi menšina. Natascha píše do deníčku o všech svých zážitcích až s brutální otevřeností...... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Volvox Globator

Seelenficker , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dušemrdi. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
24.02.2024 2 z 5

U této knihy opravdu nevím, jak jí hodnotit. Téma je velmi těžké a hnusné a rozhodně pravdivé...ale styl, jakým je napsaná je otřesný. Oproti například Dětem ze stanice ZOO je kniha opravdu odpad. Dám ale vyšší hodnocení, protože si myslím, že i takto se dají napsat myšlenky např. v deníku.

WildEv
29.08.2023 odpad!

Tohle fakt někdo vydal?

Terezka05
12.04.2023 5 z 5

Jedná se o ošklivé téma, které se spousta lidem nemusí líbit, ale zdůrazňuje na pocity lidí, kteří tuto situaci zažívají. Není vždy vhodné tyto lidi na okraji společnosti odsoudit, ale také se kouskem empatie vcítit do jejich kůže. Mě se kniha líbila i přes špatné komentáře níže

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dušemrdi v seznamech

v Právě čtených2x