Dvojnásobná výhra přehled

Dvojnásobná výhra
https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97191/dvojnasobna-vyhra-97191.jpg 4 150 150

Posledný román Dicka Francisa vychádza, žiaľ, až po jeho smrti (14. 2. 2010). Napísal ho spolu so synom Felixom. Keď k bookmakerovi Nedovi Talbotovi počas dostihov v Ascote pristúpi neznámy muž a predstaví sa ako jeho otec, Ned ešte netuší, že tentoraz budú v stávke nielen veľké peniaze, ale aj jeho život...

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Even Money , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojnásobná výhra. Přihlašte se a napište ho.

Evkaha
22.05.2024 4 z 5

Dostihům nijak zvlášť nerozumím, proto se tam pro mě našlo pár nudných odstavců, ale příběh byl fajn.

Luigi1
28.04.2023 5 z 5

Knihy z dostihového prostředí se mi moc líbí

Databáze.knih
26.04.2023 4 z 5

Román z dostihového prostředí. Ned Talbot jako bookmaker je pokračovatelem rodinného podniku; tímto jsme vtaženi do světa dostihů a sázek a i do pojišťovacích podvodů s životy dostihových koní. Konkurenční boj na sázkovém poli rozehrává boj o rodinnou firmu. Náhlé objevení se zemřelého Nedova otce a jeho násilná smrt rozehrává i boj o Nedův život a život jeho ženy. Otevřený účet je však krásným Nedovým trikem vyrovnán.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvojnásobná výhra v seznamech