Oheň mezi námi přehled

Oheň mezi námi
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497558/bmid_ohen-mezi-nami-4I3-497558.jpeg 4 301 301

Elements série

Byl jednou jeden kluk, kterého jsem milovala. Logan Francis Silverstone a já jsme byli úplné protiklady. Já jsem ráda tancovala, zatímco on mnohem radši jen klidně stál. On byl tichý, zatímco já jsem si neustále pouštěla pusu na špacír. On ze sebe stěží vymáčkl úsměv, a já se odmítala mračit. Té noci, kdy jsem uviděla temnotu, která v něm skutečně žila, jsem nedokázala odvrátit zrak. Společně jsme byli zlomení, a přesto jako jeden celek. Nebyli jsme si souzeni, a přesto jsme chtěli být spolu. Byli jsme jako dvě hvězdy zářící na noční obloze, jež hledají lepší zítřky. Až do toho dne, kdy jsem ho ztratila. Zahodil náš vztah jedním ukvapeným rozhodnutím – rozhodnutím, které navždycky všechno změnilo. Byl jednou jeden kluk, kterého jsem milovala. A na pár nádechů, pár šepotů, pár okamžiků jsem si myslela, že on mě taky miloval.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Fire Between High and Lo

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oheň mezi námi. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (60)

Michelleee
16.09.2024 5 z 5

Další emotivní příběh, četlo se samo.

PetraBery
11.08.2024 3 z 5

Logan neměl jednoduché dětství ani dospívání, přesto s ním Aly neztrácí víru, že budoucnost může být lepší. Příběh o zlomených srdcích, ale i lásce a naději.

snilek.holka
09.07.2024 5 z 5

Krásná knížka s velmi těžkým příběhem. Ani si nepamatuju, kdy naposledy jsem u knihy tak často plakala.

Děvčata z Firefly Lane, Chvění kouře a zlata a další knižní novinky (24. týden)

12.06.2022

Nikdy nevíš, jak jsi na tom dobře, dokud nevidíš, jak špatně je na tom někdo jiný.

Kniha Oheň mezi námi v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech1x