Smrtící zrození přehled

Smrtící zrození
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216614/mid_smrtici-zrozeni-216614.jpg 5 145 145

Eva Dallasová série

Technologie v roce 2060 v New York City už hodně pokročila, porod však stále zůstává stejný jako na počátku věků. Přestože poručík Eva Dallasová musí řešit případ dvojnásobné vraždy, stejně pomáhá své těhotné kamarádce Mavis...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící zrození. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (26)

nikca3882
předevčírem 4 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek a měla ji na polici 2 roky. Když jsem se konecne dokopala k přečtení. Zjistila jsem, ze je to xx díl a Js hned vedela, ze si musím celou serii přečíst. Dnes už konecne mám všechny knihy doma. Obálka mě hodně odrazovala. Tato série patří k mým oblíbeným

Prateri
02.05.2024 4 z 5

J. D. Robb a poručík Eva Dallasová a smrtící řada kriminálních románu jako vždy perfektní počtení. Opět skvělá Eva, její manžel Roarke, jejich sluha nebo majordomus (rozhodně víc než sluha), vždy mne pobaví svou "nechutí" k Evě, tentokráte je vše obohaceno o těhotenství přítelkyně Mavis, a pak už jen sledujete neústupnou Evu. Líbilo se mi, akorát to přehrabování v účetnictví podezřelé firmy mne moc nebavilo, ale pátrání to holt vyžadovalo a dobře skrytý zločin vykoukl na světlo.

leonessa
26.10.2019 5 z 5

Zase jedna skvělá. Vraha jsem odhadla, ale velmi mě zajímalo, stejně jako Evu, proč.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící zrození v seznamech

v Právě čtených3x