Oběť bez tváře přehled

Oběť bez tváře
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360244/bmid_obet-bez-tvare-enY-360244.jpg 4 1662 1662

Fabian Risk série

Nový zářivý přírůstek do plejády hvězd švédské krimi – série temných detektivek Stefana Ahnhema sklízí úspěchy v šestadvaceti zemích. POMSTA UMÍ BÝT KRUTÁ, ZVLÁŠŤ JE-LI DOKONALÁ Dvě zohavené mrtvoly. Dva bývalí spolužáci. A u obou se našla třicet let stará třídní fotografie s jejich přeškrtnutými obličeji – vzkaz pro Fabiana Riska. Stockholmský detektiv Fabian Risk se právě vrátil zpět do rodného Helsingborgu. Nastoupil na místní kriminální oddělení a hned po příjezdu dostane případ oněch brutálních sériových vražd. A ne náhodou – na školním snímku je totiž i Fabianova tvář. Z paměti se začnou nořit vzpomínky na dětství. Vzpomínky, na něž Fabian není příliš hrdý. Jedna z těch dávných událostí vyvolala něčí vražednou nenávist – a krutou touhu po dokonalé pomstě…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Offer utan ansikte, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oběť bez tváře. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (451)

Murlock77
09.09.2024 3 z 5

(SPOILER) Čte se to dobře, to nepochybně ano. Člověk se ale během čtení nemůže zbavit pocitu, že některé situace jsou dílem neskutečné náhody a štěstí postav. Finále zas dílem nepřiměřené idiocie hlavní vyšetřovatelky a jejího týmu. Spoustu logických nedostatků nevyváží ani přehršel mrtvol, přičemž jedna smrt je vždy o něco pikantnější než druhá. Navíc rozuzlení případu je nám známo už někdy v první třetině knihy, a celou dobu jen čekáme na jméno, po jehož odhalení se nedozvíme nic, co bychom už dávno buď přímo nevěděli, nebo alespoň netušili.

Sečteno podtrženo, dám Ahnhemovi ještě šanci, ale že by mi kniha vzala dech, to říct nemohu.

hey123
27.08.2024 5 z 5

(SPOILER) musím říct, že jsem knihu přečetla za jediný den, Hrozně mě vtáhla a musela jsem číst stále dál. Nápad na to, že vrah vyvraždil celou třídu je super. I když vlastně celou dobu jen čekáme na jméno, tak vás kniha baví. Chcete vědět proč, jaký je důvod toho všeho.
Už se těším na další knihu.

Barbievitko
12.08.2024 4 z 5

Rozhodně čtivě psaná kniha. Krátké kapitoly. Přehledná.
Na druhou stranu - příliš mnoho mrtvých, opět senzace-chtivé zápletky a místy přitažené za vlasy.

Méně je někdy více.

Knižní novinky (6.11. - 19.11.)

07.11.2017

Kniha Oběť bez tváře v seznamech

v Právě čtených26x
v Přečtených2 414x