Fantastická zvířata a kde je najít: Původní scénář přehled

Fantastická zvířata a kde je najít: Původní scénář https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326940/bmid_fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit--3ES-326940.jpg 4 1098 1098

Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v New Yorku a zase by z něj bez nehody odjel… nebýt nečara Jacoba, ztraceného magického kufříku a útěku několika Mlokových fantastických stvoření, která by mohla způsobit světu nečarů i čarodějů pořádné problémy.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fantastic Beasts and Where to Find Them: The Original Screenplay , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fantastická zvířata a kde je najít: Původní scénář. Přihlašte se a napište ho.

KajusaKil
28.03.2024 3 z 5

Není to úplně Potter, samozřejmě. Každopádně je to mnohem kvalitnější než filmové zpracování.

_wejunkaa_
02.01.2024 5 z 5

Filmové zpracování se mi velmi líbilo, proto jsem se rozhodla si přečíst také jeho knižní formu. Kniha je dokonalý popis filmu a to se mi na tom velmi líbí. Čtení scénářové knihy může být pro někoho těžké, protože dá někdy velmi zabrat zorientovat se v tom, kdo co říká. Rozhodně jsem si velmi oblíbila hrabáka, který celému dění dává vtipnou korunku. Kniha si odnáší plný počet bodů. Určitě mám v plánu pokračovat dalším dílem.

bárbra13
26.06.2023 5 z 5

Prostě srdcovka. Sice nejsem fanoušek scénářových knih, ale tady nejde jinak než 5/5 :)

Harry Potter oslaví 20. narozeniny!

13.03.2017

K filmu Fantastická zvířata a kde je najít vyjde scénář

10.01.2017

Ocenění knihy (1)

2017 - Goodreads Choice Awards (Best Fantasy)

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít: Původní scénář v seznamech

v Právě čtených16x
v Přečtených1 639x