Fantastické psaní přehled

Fantastické psaní
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483216/bmid_fantasticke-psani-VTg-483216.jpg 5 7 7

Pojďme se společně rozepsat na žánrech, které mladé čtenáře baví. Ať už je to fantasy plné draků, magických předmětů a vrtošivých bohů nebo sci-fi, ve kterých se létá vesmírnými loděmi či ve vznášedlech, cestuje časem a vyjednává s roboty. Velkou popularitu mají též příběhy strašidelné, takže pisatele čeká sestup do temných zákoutí lidské duše nebo aspoň do sklepa. Třicítka pracovních listů obsahuje originální texty, k existujícím knihám a dílům se pouze sekundárně odkazuje v metodice. Literární hry, etudy a rozehrávky by měly pomoci učitelům, knihovníkům či vedoucím tvůrčích dílen žáky a studenty aktivizovat, vést je k předjímání, porozumění, a především psaní vlastních textů. Autorka v publikaci zúročila své bohaté zkušenosti z literárních workshopů, na kterých se setkává se žáky 2. stupně a středoškoláky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fantastické psaní. Přihlašte se a napište ho.

AndreaCekanova
09.02.2022 5 z 5

Skvělá příručka, která naučí, jak rozproudit fantazii a ukáže nejen dětem základy tvůrčího psaní. Vše zábavnou formou. Rozhodně mohu jedině doporučit!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fantastické psaní v seznamech

v dalších seznamech1x