Láska bez pravidel přehled

Láska bez pravidel
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357593/mid_laska-bez-pravidel-ufC-357593.jpg 4 176 176

Full Hearts série

Harper Youngová žije přesně takový život, jaký vždy chtěla – je výtvarnou redaktorkou prestižního newyorského časopisu Style a srdcem každého večírku na Manhattanu. Tahle silná, divoká a nespoutaná žena, s níž se každý chce přinejmenším kamarádit, má ale za sebou také spoustu bolesti a trápení, na něž se snaží zapomenout. Vede se jí to přesně do chvíle, než zjistíí, že se bude muset vrátit zpátky do malého rodného městečka, aby se postarala o svého otce. Není-li Evan Donovan zrovna na staveništi, lze ho obvykle nalézt na nějakém skalním převisu. Lezení ho uklidňuje a už zase se mu v životě daří – po nepodařeném manželství se konečně postavil na nohy a jeho stavební firma právě získala obří zakázku. Jenomže pak se zničehonic objeví sestra jeho kamaráda a svět se mu rázem obrátí vzhůru nohama. Ona ho vždycky chtěla a nikdy si netroufla, on o ní dobře věděl, ale nedovolil si na ní ani pomyslet – a oběma jim život už přinesl hodně těžkostí. Pomohou jeden druhému najít cestu domů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Breaking Clear , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska bez pravidel. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
29.03.2024 4 z 5

Člověk nikoho pořádně nepozná, dokud s ním nerožije nějakou opravdovou krizi.

Když najdeš toho, kterého budeš milovat, ať se děje, co se děje, tak chceš, aby celý svět věděl, že je tvůj a že pro něj uděláš všechno na světě. A že to tak bude navždy.

Někdy je jediná možnost nechat to nejlepší nakonec.

Milé, skvělé, dojemné.

Toledo
25.01.2021 3 z 5

Druhý díl ze série, který jsem četla...přišel mi však o dost slabší než první. Harper jsem popravdě moc nepochopila a dost mi její chování vadilo. Jako oddechovka to ale špatné nebylo.

Martinaa24
15.08.2020 2 z 5

Tento díl byl asi nejhorší ze všech. První dějová linka byla celkem dobrá, ale pak už to šlo z kopce. Příliš zdlouhavý děj a měla jsem co dělat, abych to dočetla do konce

Knižní novinky (14.8. - 28.8.)

14.08.2017

Kniha Láska bez pravidel v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x