Geometrický les přehled

Geometrický les
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39285/mid_geometricky-les-Lcl-39285.jpg 3 13 13

Děj se odehrává v ateliéru leningradského malíře, snílka a romantika, jenž pracuje na obraze lesa, přemýšlí o poslání umění a o tom, jak se dávným malířům podařilo přenést diváka do jiného prostoru. Jeho přání se posléze uskutečňuje: malíř vstupuje do svého obrazu... -- zdroj: www.legie.info --

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Svoboda

Geometričeskij les

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Geometrický les. Přihlašte se a napište ho.

Drejsl
12.01.2014 3 z 5

spíše filozofická úvaha o výtvarném umění, samozřejmě poplatná době vzniku, jinak velmi zajímavé

Malefisto
04.08.2013 4 z 5

Dle máho názoru velice zajímavá knížka, která se snaží o spojení a osvětlení vzájemného vztahu filosofie, umění a duchovního prožitku.Není to úplně dokonalé ale za přečtení to rozhodně stojí. Zvlášť když jsem knihu sehnal zadarmo ve vyřazených knihách jednoho nejmenovaného antikvariátu :)

mora.nocna
21.03.2013

Rozhodne to bolo uplne ine, ako som cakala. Viac nez o scifi sa jednalo o akesi hodnotenie umenia, padaju tam mena umelcov, spisovatelov.. autor skuma vztah umenia k svetu, ludi k umeniu a celkovo vyznam umenia. No napriek tomu sa mi to celkom pacilo. Bolo to take lyricke, vztahy su skor len naznacene ako detailne opisovane. Myslim, ze to je celkom zaujimava knizka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Geometrický les v seznamech

Gennadij Gor