Nulová šance přehled

Nulová šance https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204925/bmid_nulova-sance-204925.jpg 4 30 30

Geordie Sharp série

Ryanovo vylíčení akcí komanda SAS (speciálních jednotek britského vojenského letectva) předčí svou autentičností a napětím všechno, co bylo na toto téma dosud napsáno. Seržant SAS Georgie Sharp, který svádí rozhořčenou soukromou bitvu s IRA, dostane příkaz splnit dva přísně tajné úkoly. Dobře ví, že v případě nezdaru vyšší místa popřou jakoukoli účast.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Zero Option , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nulová šance. Přihlašte se a napište ho.

jan7760
08.09.2023 4 z 5

Zaujímavá sonda do príprav tajných operácií SAS. Príbeh podľa mňa trošku pritiahnutý za vlasy, neviem, kde by bol premiér krajiny tak ochotný riskovať. Inak vcelku sa kniha dá čítať, žiadne veľkolepé dielo nečakajme, taká oddychovka.

HŠ
22.10.2022 3 z 5

(SPOILER) Chyběly mi tam nějaké emoce, bylo to jako z rychlíku. Kniha, nad kterou se nedá moc přemýšlet. Poslední stránka byla super, byla jsem mile překvapena, že to nemá takový happy end, jak jsem celou dobu očekávala.

čef
17.11.2020 5 z 5

Kniha napsaná se znalostí věci, to je u autora už samozřejmé. Dozvíme se tak, jak se připravují super tajné akce, kolik to dá práce dát to všechno dohromady a jak to nakonec probíhá jinak, než bylo plánováno včetně ztráty životů. Napínavé od začátku do konce a pro nás militaristy opravdu atraktivní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nulová šance v seznamech

v Právě čtených1x