Goon #6: Čínská čtvrť a tajemný pan Trnka (alternativní obálka) přehled

Goon #6: Čínská čtvrť a tajemný pan Trnka (alternativní obálka)
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506205/goon-6-cinska-ctvrt-a-tajemny-pan-t-xiJ-.jpg 5 57 57

Goon série

Do zločinného podsvětí vstupuje nový tajemný hráč a začne Goona postupně připravovat o jeho vliv systematickým odřezáváním jeho obchodních partnerů, informátorů i spojenců. Goon ve snaze dostat organizovaný zločin zpět pod svou kontrolu, je pronásledován vzpomínkami na nejtemnější okamžiky svého života, kdy utrpěl šrámy na těle i na duši a kdy se jeho srdce proměnilo v kámen. Protože Goona stvořila Čínská čtvrť. Alternativní "speciální" obálka byla dostupná pouze při zakoupení knihy přes e-shop vydavatele.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Goon #6: Čínská čtvrť a tajemný pan Trnka (alternativní obálka). Přihlašte se a napište ho.

jarynek
14.06.2023 5 z 5

V rámci humorné série neočekávaný obrat do vážné polohy. A hlavně velmi povedený. Prolínání současného děje s retrospektivními vzpomínkami, které ukazují skutečnosti, které měly zásadní vliv na utváření Goonova vnitřku i vnějšku, a to vše v dokonalém noirovém hávu s osudovou femme fatale, zákeřným protivníkem a neohroženým Goonem, v jehož srdci je však více smutku, než by našinec na první pohled čekal. Radost číst.

Covenant
10.04.2017 5 z 5

Goon zraje jako víno. Tentokrát jsem jen zíral, jakou atmosféru se Powellovi, podařilo vytvořit. Tento díl je skvost a já, i když si půjčuji Goona od kamaráda, uvažuji o tom, že si Čínskou čtvrť pořídím, protože je to opravdu veledílo a chci ho mít doma ve své knihovničce...

LennyR
04.02.2017

komiks vzdává hold béčkovým a noirovým filmům, kde se objevuje svůdná, ale zrádná femme fatale. Powellovi se povedlo vytvořit komiks, který vás zasáhne, a jednotlivé panely jsou úchvatné. Více na: http://bit.ly/2il023B

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Goon #6: Čínská čtvrť a tajemný pan Trnka (alternativní obálka) v seznamech