Loutkář přehled

Loutkář https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372314/bmid_loutkar-G4l-372314.jpg 4 1731 1731

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo „NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo je však ten, který tahá za nitky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Hangman , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Loutkář. Přihlašte se a napište ho.

Pajulk
14.05.2024 5 z 5

Někdy jsem trochu byla zmatená, ale bavila mě.

Rapeh
04.05.2024 2 z 5

Jestliže jsem nevěděla co si myslet u Hadrového panáka tak tady je to to samé. Bohužel závěr je že jsem četla jak lepší tak i horší knihy. Za přečtení stojí, ale názor si musí udělat každý sám. Dokonce ani v kanclu nemáme stajný názor na celou sérii knih. Jdu na další pokračování.

jirina4159
09.04.2024 4 z 5

Nečetlo se to špatně občas jsem si nebyla jistá jestli jsem nepřeskočila nějaké stránky, občas mí ty přechody opravdu přišly hodně rychlé. Zatím si nejsem jistá jestli budu mít chuť číst další knihu této série.

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

15.08.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2018

Knižní novinky (21.5. - 3.6.)

21.05.2018

Kniha Loutkář v seznamech