Harry Potter a Tajemná komnata přehled

Harry Potter a Tajemná komnata https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489673/bmid_harry-potter-a-tajemna-komnata-hie-489673.jpg 5 13917 13917

Harry Potter série

Druhé dobrodružství v Bradavicích! Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se prý do školy vrátí, stane se katastrofa!

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter a Tajemná komnata. Přihlašte se a napište ho.

VítVápno
včera 3 z 5

Druhý díl Harryho Pottera jsem viděl v televizi a po přečtení Prvního dílů jsem se rozhodl že zkusím i druhý díl bohužel přišlo trošku zklamání. Druhý díl je nudnější než ten první člověk se nedozví nic nového o světě Harryho Pottera. Což mě trošku zklamalo. Neříkám že je Harry Potter série špatná jenom druhý knižní díl je za mě slabší než první protože dávám 3 hvězdičky. První díl Harryho Pottera jsem měl přečtení za 5 dní ale druhý díl čtu už pomalu měsíc a po měsíce jsem se rozhodl že to ukončím a nedočtu. Je to opravdu nudné a nezáživné na první díl to nemá první díl knižní série Harry Potter byl výborný zábavní.

Petr874
19.05.2024 5 z 5

Uděluji 4* za samotnou knihu a 1* za veliké množství informací, které se neobjevily ve filmu a mnohé, ze světa Harryho Pottera, vysvětlují.
Děj byl svižný a oddechový. Také zde byla celkově lepší atmosféra, než ve filmové adaptaci.
Jen škoda, že část v Tajemné komnatě byla taková odfláklejší.
Jinak doporučuji.

Věra91
12.05.2024

Kniha ani po těch několika letech nezklamala. Promítali se mi zde hodně věcí z film, které v knize jsou trochu jiné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1999 - British Book Awards (British Children's Book of the Year)

Kniha Harry Potter a Tajemná komnata v seznamech

v Právě čtených137x